Jump to content
Lancelot

Perechea de vis la romani

Recommended Posts

nu cred ca sunt sentimente la mijloc voi v-ati indragosti de o baba

Cred ca e altceva ca o fata tanara sa fie cu cineva mai in varsta (mosneag) decat un tanar sa fie cu o baba .. :) (doar pentru bani ce-i drept) ...fetele is mai materialiste decat baietii

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

no feelings, just pleasure ! nu am citit tot dar am vazut ca a scris cineva ceva de genu` "voi la 60 de ani o sa preferati o femeie de 60 sau 20 de ani" si ii dau dreptate

In cazul in care nu mai ai nevasta si ai creier (desigur, nu acel "creier" dintre picioare) nu o mai preferi pe niciuna.

Link to comment
Share on other sites

O vampa care a pus mana pe un mos pitic si prost.TE IUBESC la ea de fapt inseamna "hai mai scrie-mi un cec"!Ia sa dea mosu faliment sa fie la sapa de lemn sa vezi ce i-l mai iubeste babuina aia cand o zbura porcu

word :rofl1: ce ar putea vede'a o femeie tanara la un bosorog :| doar banii !!

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca ea cauta avantaje materiale iar el obtine ceea ce'si doreste profitand de dorinta ei de a castiga niste bani usor.Voi chiar credeti ca el nu'si da seama ca are o femeie tanara doar pt ca are bani?Si pana la urma chiar e dificil de spus cine iese in avantaj dintr'o astfel de relatie,profita unul de celalalt-ea de banii lui iar el de tineretea ei.

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca ea cauta avantaje materiale iar el obtine ceea ce'si doreste profitand de dorinta ei de a castiga niste bani usor.Voi chiar credeti ca el nu'si da seama ca are o femeie tanara doar pt ca are bani?Si pana la urma chiar e dificil de spus cine iese in avantaj dintr'o astfel de relatie,profita unul de celalalt-ea de banii lui iar el de tineretea ei.

foarte adevarat

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...