Jump to content
Lancelot

Perechea de vis la romani

Recommended Posts

Ce sentimente va trezesc aceste cupluri tot mai des intalnite la noi? O papusica tanara si un mosneag uitat de moarte brat la brat ...prin Mall..prin Clubrui...prin parc...?

Chiar credeti ca e posibil ca vreuna din aceste perechi fericite sa fie cuprinse de sentimente arzatoare?:)

Link to comment
Share on other sites

Niciodata nu am fost pro relatiilor gen "monica & iri". Nu vad cum e posibil ca o fata de 20ani sa se indragosteasca de unu de 50-60 si invers.

In primu rand mi se pare o chestie de bun simt, sau nu stiu cum sa spun ... De fapt nu prea sunt deacord cu relatiile dintre partenerii ale caror varste nu sunt compatibile. Ma pun in situatia mea, adolescent (16 ani ), si eu nu-mi permit sa ma uit la o fata de la 14 ani in jos; de ce? ... ar putea sa aiba si 90 60 90 dar stau si ma gandesc daca eu pot purta cu ea o conversatie logica.

O alta chestie pe care nu o inteleg, sunt relatiile dintre o persoana care are aspiratii mari, care tinde sa ajunga cineva in viata si partenerul ei care e un "freaca menta".

Ce sa mai zic ... fiecare isi alege perechea pe care o merita, fiecare isi impune propriile standarde :D

Link to comment
Share on other sites

Faza cu Monica si Iri e chiar penala......deci Monica a afirmat ca "Nu il iubesc pentru bani" ...chestia aia nu o poate crede nimeni....ca sa fie mai credibila...au facut si un copil :blink: .In fine...treaba lor...

@ r3Fr3Sh_ -tu ai dreptate cu fetele de 14 ani....dar multi acum se uita la ele..are 14-15 ani (clasa a 8-a ) si arata bine...gata ...e buna...merge ! ...o iau prin cluburi ..o invat ce e viatza buna si gata.. (asa sunt multi) .Dar mai sunt unele cazuri in care fetele de 14-15 ani GANDESC MAI BINE/MAI MULT decat o fata de 18 ani....eu as prefera o fata de varsta mea (17 ani) sau 18 ani...:P

Link to comment
Share on other sites

pai merge cam asa.. Bosorog vede tipa.. tipa vede banii si incet incet incepe sa tina la el :/ . dupa un timp .. bosorog moare .. tipa ramane cu banii :)

Indeed, chiar asta am vrut sa zic eu , doar sub o alta forma , dar din tot ce ai spus e adevarat , uitati-va la Monica Columbeanu si Irinel Columbeanu link . Sincer mi se pare caraghios sa fiu mosh de 80 de ani si sa am o prietena sau chiar sotie de 20 de ani , care e de aceeiasi varsta cu nepoata sau stra-nepoata mea . :beer:

Link to comment
Share on other sites

[...] bosorog moare .. tipa ramane cu banii :)

+ tipa trece peste moartea lui...isi face un barbat si traieste fericita pana la adanci batraneti ... :)) ...PS: sa vedem dupa ce moare Irinel Columbeanu ce face Monica :)) - daca nu se despart pana atunci (si Monica cere jumatate de avere si pensia alimentara la copii de sute de mii de euro :) )

Link to comment
Share on other sites

Pai voi cand o aveti vreo 60 de ani ce credeti ca o sa va convina? o femeie de 60 ani sau una de 20 de ani?:whistle:

Ideea e ca e bine sa fii in pielea tipului mai batran care pune mana pe o prospatura tanara B)

Partea nasoala e sa fii in pielea fetei tinere, care evident se va face de cacao tot restul vietii fata de parinti, prieteni, colegi, etc.

Link to comment
Share on other sites

mda sa zicem...dar sa vezi o tanara care are toata viata inainte si oportunitati si ea alege sa umble cu un bosorog doar pentru bani... <_< astai lumea in care traim acuma...totul incepe sa se rezume la bani...

P.S. mie unul mi se face scarba sa vad astfel de "cupluri"

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...