Jump to content
Worf

Sa ajuns pana si la asta

Recommended Posts

Guest smiley_real92

mai bn asa cu contul ....dar speram sa te reapuci

am spus si mai zic esti un player model...

Link to comment
Share on other sites

Guest [FO]Maki

tiam povestit pe mess..... nu trebuia sa dai 99 doar te gandeai care e mailu si shcimbai pass simplu... in fine imi pare rau ca sa ajuns aici :|

Link to comment
Share on other sites

oh well, no more sm Worf...-_-

Dar acum serios Worf, faza asta e ca si cum ti-ai da foc la casa doar pentru ca a stat cineva in ea cat timp ai fost plecat. Totusi, e mai bine ca ai blocat contul...cine stie cu ce surpriza te-ai putea trezi intr-o zi?

cya

Link to comment
Share on other sites

tot nati inteles faza e ca eu nu am dat pass am mai patit odata chestia asta si fosti colegi stiu da de data asta am apucat sa imi modific parolele la restu doar contu nu lam mai stiut

Link to comment
Share on other sites

Guest Joohnny^Bravo

multa lume e invidioasa pe tine pentru ca tu ai fost cineva pe link ce ei nu or sa fie niciodata si deasta tiau facut unu ca asta , in pare rau pt tine }{ sper sa te reapuci :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Invisible

Daca iei toate tampeniile pe mess, nu e prima data cand iti sparg contul.

Vb cu stigmata, am un feeling :)

Link to comment
Share on other sites

oh well, no more sm Worf...-_-

Dar acum serios Worf, faza asta e ca si cum ti-ai da foc la casa doar pentru ca a stat cineva in ea cat timp ai fost plecat. Totusi, e mai bine ca ai blocat contul...cine stie cu ce surpriza te-ai putea trezi intr-o zi?

cya

bine ai grait cetatene :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Referire la titlul topicului.....ai vrut sa zici ca iti este mila de tine insuti nu?

nu......=)) mi mila de aia care traiesc un joc si uita de viata reala zi de zi si daca se poate sa faca rau cuiva de ce sa no faca . Uni dintre voi vorbiti de parca vati nascut cu linku in fata da nici unu nati vazut ce se afla dupa perdea .........caraghios chiar mari asi ai linkmaniei si pana si ei intreaba cei Mana Loss aici pe server =))

Alex inainte sa vb ganeste si nu ataca persoana care no cunosti prin vorbe dure , ca sar putea sa te injosesti mai mult decat esti deja :)

Peace :beer:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...