Jump to content
#SomE#

#Gather#Iasi#

Recommended Posts

Multi ieseni de ai nostrii joaca mu linkmania sa fim seriosi Iasu e mare numai eu cunost 20 care joaca mu =)) incapem cu totii :right:

20 de fete? :crazy:

pai daca ii asa facem gathere saptamanal,ce saptamanal in fiecare zi,defapt ne instalam niste corturi in fata la iulius in parcare ne sculam dim la 7 si merem la gather :>

Link to comment
Share on other sites

Multi ieseni de ai nostrii joaca mu linkmania sa fim seriosi Iasu e mare numai eu cunost 20 care joaca mu 24.gif incapem cu totii icon_thumright.gif

pai hai la gather :> :crazy:

te stiu din cazu cu tarku ala:)) eram cu rZv tongue.gif

asa si? :blink:

daca vine multa lume vin si eu + inca 2 persoane...da nu ca data trecuta...7-8 insi..:|

Link to comment
Share on other sites

20 de fete? :crazy:

pai daca ii asa facem gathere saptamanal,ce saptamanal in fiecare zi,defapt ne instalam niste corturi in fata la iulius in parcare ne sculam dim la 7 si merem la gather :>

#dap good ideea...

#data trecuta am fo 8 ...

#poate data asta ne adunam mia moolti !

Link to comment
Share on other sites

g-unit ghinionu tau ca eu is singura fata din toti acei oamneni:)) asa ca... sunt numai baieti. mergem la cumparaturi in iulius ca tot vad ca ploua nu ai sanse sa stai afara =))

Hai ma capu sus important e ca Moldovencele sunt cele mai frumoase dupa cum zice toata lumea daca nu credeti veniti si vedeti am dreptate? (cei din iasi?) :right: :whistle: B)

Link to comment
Share on other sites

Poate vin si eu

te astept :> :crazy:

Hai ma capu sus important e ca Moldovencele sunt cele mai frumoase dupa cum zice toata lumea daca nu credeti veniti si vedeti am dreptate? (cei din iasi?) icon_thumright.gif eusa_whistle.gif cool.gif

True! :D merem pe la KFC sa luam si o gustare inainte de alcoolizare :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

g-unit ghinionu tau ca eu is singura fata din toti acei oamneni:)) asa ca... sunt numai baieti. mergem la cumparaturi in iulius ca tot vad ca ploua nu ai sanse sa stai afara =))

daca dai o bere 2 3 merg unde vrei,nu de alta sa nu ma pictisesc :|

@zsnadu zi vi cu colega aia a ta ? :|

Link to comment
Share on other sites

ma imi pare rau de voi da nu puteti tine gatheru pe 15 .. ca se tine deja in TM .. \

glumeam si io ;p .. .have fun occasion14.gif

da poti compara Iasi cu Timisoara? :rofl1: :rofl1: chill baiete! deci care si cum vin sa stiu daca ma deranjez :-?? vreun admin ceva?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...