Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Examene and sh&%

Recommended Posts

Heh ce o fi o fi... mi-am facut bine datoria la romana... numai ca am gresit exercitiul ala super usor cu muntele... ma va marca chestia asta... o s-o am pe constiinta toata viata...

Cum nu am uitat meciul cu belo de pe JA... acum cateva luni... belo facem un meci sa-mi iau revansa?? Nush cum mi-am adus azi aminte de belo... :D Miracol... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

la romana o sa aveti baltagul :whistle:

sau poate ca nu :D ...se pare ca a picat comedia ...dar in rest a fost foarte simplu...cel putin la romana...bafta in continuare celor care mai au examene....

nwradu...si noi te iubim :D cat despre mine...inca 3 ani fara examene :D ...ce bine e intre clasele 9-12 :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Eh...au am dat azi si limba si literatura maghiara!Sa stiti ca nu era usor deloc!La partea a II-a tot am crezut ca va fi cerere sau scrisoare!SI NU!A fost sa fie o compunere de 15-20!Nu imens de grea ,dar totusi mai grea decat o cerere!Diferenta mare intre cele doua nu a fost doar ca la maghiara a trebuit sa scriem mai mult!

Link to comment
Share on other sites

Nu prea cred ca se va considera semn distinctiv!Ar fi chiar o banalitate ca ptr. un astfel de lucru normal sa-ti anuleze lucrarea!Eu am scris sus pe pagina ca parte a II-a si a III-a + ca la I am scris si :A.Intelegerea textului....!Si am intrebat pe cei de acolo si au zis ca nu se ia ca semn distinctiv!

Link to comment
Share on other sites

Nu se anuleaza ma nimic, stai linistit. Aia e doar sperietoare pt studenti, ca sa nu se apuca sa faca floricele prin foi. Daca ar fi de facut semne distinctive crezi ca ar fi sublinieri si din astea? Poti gasi alta metoda mai stealth pt trisat, asa ca nici nu mai conteaza sublinieri si alte prostii.

Ca veni vorba, BooM scoate si tu imaginea aia cu Google din semnatura. Este absolut inutila, imensa, si zice de o mie de ori acelasi lucru...

Link to comment
Share on other sites

lol si eu am dat capacitate anu asta...la mate vreau sa spun ca mor la ce subiecte ne-a dat...la subiectul extras anu trecut am luat 9.80 la meditatie iar la asta de azi cred ca iau in jur de 7.50...a fost cam asa...toata lumea ia peste 5 dar nimeni peste 8...dak il gasesc pe ala care a facut subiectele ii sparg geamu :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Deci azi am dat si proba la matematica!Nivelul subiectelor a fost intre medie-grea!5-ul il faceai fluierand!Insa a fost mai greu de obtinut o nota mai mare de 6, 6.50!Eu cum mi-am calculat dupa barem imi iese in jur de 8!Totusi nu cred ca subiectele astea au fost facute ptr. studenti obisnuiti ,poate ptr. studenti de nivel mai mare!

Totusi,mai am o zi si apoi intru si eu in vacanta dupa o saptamana plina de stres!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...