Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Examene and sh&%

Recommended Posts

Am maine cel mai greu examen din acest an si poate din toata facultatea. 200 de pagini de ozn-curs, plus probleme de care nu stiu sa fac... vedem ce iese. Cica la celelalte doua grupe care au dat deja din 40 de oameni au trecut 3 :D

Citez din curs: "un procedeu introdus in generatia 4 Intelsat este SPADE care reprezinta un acronim provenit din Single channel per carrier PCM multiple Access on Demand Assignment Equipment". Eu pun pariu ca nici aia de-au inventat spade-ul nu tin minte ce inseamna, si umbla cu fituica in buzunar in caz ca-i intreaba cineva.

Link to comment
Share on other sites

La mine urmeaza inca 3 examene, urmatorul e Analiza II pe care cred ca o sa-l aranjez...btw e ieftin 700 k. Vara nici nu o sa am pt ca am 5 restante. Deci o sa fie cam asa: sesiune vara-->mare-->sesiune toamna

Link to comment
Share on other sites

1 more day remaining...

Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi...

Sunt curios daca pot sa improvizez prea mult la comentarii...

PS: sa pice schita, nuvela, comedia(caracterizare), romanul , basmul(argumentare).

100% as vrea schita-caracterizare.

La mate... sa pice ce-o fi, numai sa fie usor si sa trec(da, la mate sunt super n00b).daca iau un 7 sunt super fericit... la romana un 8.50 ar fi perfect... poate chiar 9...

La istorie sa pice eseu cu razboaiele daco-romane sau politica de cruciada a voievozilor romani...un 9 ar fi de ajuns... :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...