Jump to content
14ALEX14

In year 2012

Recommended Posts

Si ar trebui sa credem in asa ceva cum trebuia sa credem si in stirea aia de acum cativa ani cu imensul cutremur ce avea sa rada toate tarile sau pe cea cu imensa cometa ce avea sa intersecteze terra???Sa fim seriosi sunt unii retardati care nu mai au ce face in fata calc si aburesc lumea!!!BULLSHIT

Link to comment
Share on other sites

Deci celelate de aklo nush daca sunt adevarate dar faza cu timpul chiar e am vazuto la stiri +ca ,chiar num ai am timp sa fac nimic

erm.. mai gandeste-te odata ce ins timpul.. apoi.. lol.. daca ai vazut la stiri nu ins ca asa se va int.. multe prostii zic aia pe la stiri^^

e vorba de niste teorii prin care se accentueaza distrugerea terrei .. dar toate sunt cel mult plauzibile, nu adevarate.. chestia cu timpul nu are cum sa fie adevarata.. mai vazusem eu ceva.. cum ca pamantul va avea 6poli magnetici in 2100 si ceva^^.. deci lol.. cine poate crede balivernele astea?^^.. cu 6poli magnetici ce camp magnetic am avea?^^^.. oricum cea mai plauzibila e ca in 2040 si ceva s-ar putea sa ne loveasca un meteorit sau o cometa.. sau cam asa ceva.. dupa calculele efectuale acum cica va trece la 600 de km de terra, insa daca se loveste de vreun corp is sanse sa ne loveasca.. oricum.. mai e pana atunci.. tehnologia o sa evolueze mult.. si o sa combata multe aberatii

Link to comment
Share on other sites

Astea numai martorii lu iehova sunt atat de plictisiti de viata de tot scriu de sfarsitu lumi ,m-am saturat sa ma abureasca martorii astea ai lu iehova cu biletele pe strada ,cum ca dumnezeu face si drege si te face sa citesti atata ca sa obesrvi la final ca aia e din religia martorilor lu iehova ,eu nu ma mut din religia ortodoxa pentru niste sclerozati ca astea

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...