Jump to content
14ALEX14

In year 2012

Recommended Posts

Nu stiu cat de adevarate sunt tot ce scrie aici,dar am ramas socat

Click Aici

Sper sa numai fi facut nimeni acest thread

Ok ,daca ar fi asa asta ar insemna de la cap la coada ca aceasta stire ar fi pe primele pagini ale ziarelor+tv.

Acuma fiecare are o mentalitate ,asa se zicea cu ceva vreme in urma, ca in 2006 este sf. pamantului bla bla,aberatii. :)

Edit: da in 2666 ce se va mai zice? 666 =))

Link to comment
Share on other sites

pff ..am citit si eu diferite anunturi de genu asta ...

intr`un fel ma socheaza tot timpul cand se scrie de asa ceva ii cam aiurea tot ce se intampla acuma cu terra [in 2000 sa spun ca va fi sf lumii] si uite ca nici acum nu e .... intradevar lumea se schimba se pot vedea din fenomenele meteorologice ... si alte chestii ...parerea mea e sa asteptam sa vedem ce se va intampla eu unu imi traiesc viata ..pt ca nu se stie cat traim ...RaSe- ii putin cam exagerat ce scrie acolo ..dar sa vedem ce se va intampla :-?? :blink:

Asteptam pana atunci :pray:

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa ne rugam la dumnezeu, poate ne ajuta... :banghead:(cu o moarte rapida)

Numai aberatii in acele articole.

Auzi la ei:

Calitatea si cantitatea sanatatii si fericirii pe care o experimentam este un rezultat direct a cât de bine acordate sunt Biocâmpurile noastre Personal si Social. Acesta este jocul prosper si nu doar cel de supravieţuire. Este folosirea postuli de potenţial complet care canalizează aceste răspunsuri la întrebări automat, precum „cine sunt eu, ce fac aici?" si asa mai departe.

Biocamp :dooh:

Link to comment
Share on other sites

Sa fim seriosi , mai ales articolul din libertatea , daca aia stiu arta cunoasterii viitorului pai ne-ar invada.

06.06.2006 tot asa niste gogosi mai mari ca astea nu vezi nicaieri .

Ce face omu din lipsa de rating :) ?

Link to comment
Share on other sites

haha, pot zice ca m-a bufnit un pic rasu cand am citit (nu multe ce-i drept). auzi, sa ajunga timpul la 0, cre ca au stat ceva sa o calcueze pe asta. mai mari aberatii n-ai sa vezi.

n-o sa apucati sfarsitul lumii si nici extraterestii, viata e plictisitoare.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...