Jump to content
THuG-Radu

Gather Oradea

Recommended Posts

' date='Feb 6 2008, 02:05' post='2547041']

vin cu o conditie, daca a doua zi mergem iar la fotbal, daca nu va rog sa nu contati pe mine

Oke, stai acasa atunci. Auzi la el, conditii. Daca e sa mergem fi la fotbal, vorbim si vedem.

@Mr.Danu

Nu e nevoie sa postezi dupa fiecare.

Si nu, nu e nevoie sa postezi nici acuma ca sa`mi raspunzi mie !

Link to comment
Share on other sites

Oke, stai acasa atunci. Auzi la el, conditii. Daca e sa mergem fi la fotbal, vorbim si vedem.

oky :)

@stiu eu de ce am zis.. am zis ca vorbim dupa Sarbatori sa mergem in fiecare saptamana si toti ati sarit.. si data trecuta daca eu nu ma tineam de voi nu mergeam..

Link to comment
Share on other sites

' date='Feb 6 2008, 02:05' post='2547041']

vin cu o conditie, daca a doua zi mergem iar la fotbal, daca nu va rog sa nu contati pe mine

Te duc eu la fotbal...la Sinteticurile alea pe gratis :> app sa iti pui o minge cu tine ca majoritatea zboara in Cris.. :)) joke daca vii iti promit ca te duc la fotbal :> si iti platesc si cv de baut

Link to comment
Share on other sites

' date='Feb 6 2008, 02:05' post='2547041']

vin cu o conditie, daca a doua zi mergem iar la fotbal, daca nu va rog sa nu contati pe mine

asa vin si eu :crazy: DAR sa nu vina 20 de persoane si facem 4 echipe ca n am chef sa stau sa ma uit la altii cum joaca :naughty:

Link to comment
Share on other sites

asa vin si eu :crazy: DAR sa nu vina 20 de persoane si facem 4 echipe ca n am chef sa stau sa ma uit la altii cum joaca :naughty:

Bine, cum ziceam mai sus, mergeti voi la fotbal si jucati miutza ! ;)

Ba ce`s cu fazele astea ? Sunteti culmea. Dic, nu vin la gather, numa daca jucam a doua zi fotbal.

Poate la gather se imbata toti ca porcii si numa chef de fotbal nu mai au a doua zi.

Iara vudu, cum vrei sa nu vina 20 ? Daca se aduna mai multi, cum vrei sa`i zic cuiva : ba tu nu joci ca nu vrea vudu ! ? :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Bine, cum ziceam mai sus, mergeti voi la fotbal si jucati miutza ! ;)

Ba ce`s cu fazele astea ? Sunteti culmea. Dic, nu vin la gather, numa daca jucam a doua zi fotbal.

Poate la gather se imbata toti ca porcii si numa chef de fotbal nu mai au a doua zi.

Iara vudu, cum vrei sa nu vina 20 ? Daca se aduna mai multi, cum vrei sa`i zic cuiva : ba tu nu joci ca nu vrea vudu ! ? :banghead:

n`am zis eu asa ceva :banghead:

in fine...distractie placuta :|

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...