Jump to content
iNm

Cum va vedeti peste 10 ani de acum?

Recommended Posts

Ca tot se fac reuniuni de 10 ani dupa liceu in care lumea din trecutul nostru poate vedea daca ne-am realizat in viata sau nu , ma intreb voi cum va vedeti peste 10 ani de acum ( indiferent de varsta ).Sunteti optimisti cu privire la viitorul vostru sau numai gandul la el va deprima? :D Personal peste 10 ani nu ma vad prea schimbat ( asta daca mai traiesc pana atunci ) , ma vad tot burlac si sper eu cu un job bun de care sa fiu multumit.N-am asteptari prea mari si nici nu visez prea mult , acum sa va vad pe voi.

p.s Am dat search si n-am gasit prea mare lucru , sper sa nu mai fi fost alt topic :D

Link to comment
Share on other sites

In 3 ani juma termin liceul ceilalti 7 plec in S.U.A alaturi de unchiul meu :) Sa scot bani grei pentru a mi realiza visul. O sala de net( bar etc. , spatiu avem de inca pe acum ) Peste 10 ani vreau sa ma vad alaturi de ceilalti 2 prieteni ai mei(gexy & mortal) in sala noastra de net. Asa vreau sa ma vad peste 10 ani :wub: B)

Link to comment
Share on other sites

Job : Informatician , poate sa fiu angajat la Microsoft :D

My Life : nu ma las de burlacie , poate o prietena cine stiel... , o casa , o masina (cu carnet cu tot,un mustang ceva :D,dar cred ca se va demoda :( )

Link to comment
Share on other sites

:D hmm il facem pinned de dragul lui money boney

Hmm anul asta ar trebui sa am intalnirea de 10 ani cu colegii de liceu ( nu stiu daca se va tine) ...peste 10 ani...profesional sa avansez >:) iar pe plan personal..o familie..nevasta si un bursuc simpatic

Link to comment
Share on other sites

hmm....daca o sa mai fiu peste 10 ani

1:o slujba bine platita,o prietena la care sa tin sau nevasta :D:D

2.o groapa frumoasa la cimitir,niste cannabis pe mormant,o sticla debeutura la piept,o tigara in gura...

3.o persoana distrusa

.......nush ce-mi ofera viata...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...