Jump to content
Guest Lucian_@_@

Ce nota aveti

Recommended Posts

Pa eu-s in clasa 7 shi am luat la teze urmat note:

Mate-9

:yupee:

Romana:-7(trebuia sa iau 8 dar profesoara mi-a scazut 1 punct pentru ca nu scriu frumos)

:angry1:

Matematica e ushoara nu inteleg de ce va plangeti romana e de 100000000......x mai grea !

P.S. Bine ca am terminat anu scolar! :beer:

Link to comment
Share on other sites

normal ca e ushoara in clasa 7 ... :blink:

ce faceti la 13 ani?ana are 15 fructe in cos...5 sunt mere...resutul sunt banane...cate banane are ana?

asa nuh?

Stai sa ajunga la ecuatia coardei vibrante sa vezi cum o scrii pe 3 randuri, ca nu incape pe unul de caiet studentesc.

Link to comment
Share on other sites

yo-s anu 3 la automatica si nici acu nus cine draq m-o pus sa dau aici, cat despre restante nu vreu sa le numar acu ca ma apuca groaza sa-sa sapt viitoare incep "stresiunea" si or sa se mai plusez la pot, da poate mai scap de o parte din ele la "olimpiada" din toamna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ahahah, v-a pus naiba sa dati la Automatica. Crezi ca primul an e greu? Ce faci acolo, matematica si fizica? Asa e si pe la Electronica in primii doi ani, numai mate si fizica pana lesini si abia astepti sa scapi de ele. Si in anii mai mari, cand vezi ce materii si ce chestii au inventat astia... atunci iti doresti sa mai faci matematica si fizica in loc de ozn-urile astea. Dintr-o data matematica de anul 1 si 2 pare banala...

Sfat pt cei care sunt a 12-a: nu dati la Politehnica! Dati la ASE fratilor. Acolo aveti 16 ore pe saptamana, lunea sau vinerea libera, 80 de fete in serie si doar vreo 10 baieti, vacante duble de pasti, an nou, 2-3 ore in fiecare zi... inca si pozitie buna in centrul orasului.

Link to comment
Share on other sites

Ahahah, v-a pus naiba sa dati la Automatica. Crezi ca primul an e greu? Ce faci acolo, matematica si fizica? Asa e si pe la Electronica in primii doi ani, numai mate si fizica pana lesini si abia astepti sa scapi de ele. Si in anii mai mari, cand vezi ce materii si ce chestii au inventat astia... atunci iti doresti sa mai faci matematica si fizica in loc de ozn-urile astea. Dintr-o data matematica de anul 1 si 2 pare banala...

Sfat pt cei care sunt a 12-a: nu dati la Politehnica! Dati la ASE fratilor. Acolo aveti 16 ore pe saptamana, lunea sau vinerea libera, 80 de fete in serie si doar vreo 10 baieti, vacante duble de pasti, an nou, 2-3 ore in fiecare zi... inca si pozitie buna in centrul orasului.

Vai ca bine zice nwradu :notworthy:

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

Asa....note la teze :P ....pot sa fac si un thread cu absente? :D

Matematica-4 :tiphat:

Romana-9

Biologie-9(daca ma mai lasa o ora ii copiam tot capitolul :D )

Informatica-6 :(

si cam atatea teze am dat.....anu` 1 de liceu.....s-a dus :hello:

Link to comment
Share on other sites

stima si respect pt nwradu ... degeaba iei 10 in lucrare / teza / examen, daca ai copiat si tu esti inteligent ca o planta. ziceti ca jocurile pe PC nu ar trebui sa ne afecteze viata, uite ca ar trebui. ar trebui chiar sa invatati din ele (cheaterii - nu va inselati decat pe voi insiva) ... decat sa murim de foame si sa fim ... nu prosti, pt ca ne duce capul, mai bine ne furam unii altora din plasa, neajungand nicaieri, mai bine am invata dracu' ceva. stiati ca americanii invata cu ani mai tarziu sa faca ce noi facem din primele clase de scoala ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Lucian_@_@_@

Stati asa ca i-am spus la maicamea ca am luat ain teza la romana 7 cand am luat 6 stiind ca nu a fost la nici o sedinta anu asta!!!!!

In rest BIo ,restulm i am :right:

Link to comment
Share on other sites

Romana 8

Istorie 3

Engleza 8

Latina 7

Btw, e careva p-aci din Eminescu (Bucuresti) sau fost elev al sc 19

Ti-am zis eu ca e aiurea intrebarea! :P

@alex-skater

Eu prefer sa copiez cu un pix care are pasta goala... si "scrijelesc" pe foaie...

si cand dam lucrare ma chinui sa descigrez ce am scris

Lol!Asta faceam si eu!E infailibila metoda!cea mai tare!

Link to comment
Share on other sites

acu m-am trezit si m-am gandit sa postez si eu pe aci :P

fiind cls a XII-a Notele mele la Teze, Simulare si Atestat sunt :

Romana : 7

Biologie : 3

Engleza : 10

Teoria Sportivului : 10

Simulare La Romana : 6.80 (cea mai mare nota din cls :hello: )

AtesTat : 8

acum ma tarasc innapoi la invatzat...

:comp2:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...