Jump to content
Guest Lucian_@_@

Ce nota aveti

Recommended Posts

Guest Lucian_@_@

Ce note aveti in teze ?

Eu:

Rom-6

Mat-5

Nici nu stiu cum va reactiona mamamea cand ii voi spune cat am luat la rom

mai am 2 dayz sa ma play on pc after 2, months pauza

Link to comment
Share on other sites

Daca te face sa te simti mai bine :

Rom - 7

Mate - 4 :crybaby:

Info - 3 :crybaby:

Bio - 4 :crybaby:

Engl - 8 :right:

=Noi sa fim sanatosi :D =

Nici nu stiu cum va reactiona mamamea cand ii voi spune cat am luat la rom

mai am 2 dayz sa ma play on pc after 2, months pauza

Poi trebe sa-i spui ? Daca da umfla :)

Link to comment
Share on other sites

omule...matematica nu e asa grea si mie imi place...sunt si la profil mate - info si nu m-am dus acolo ca " asa e la moda" ci pt ca imi place matematica...

Te-ai gandit la asta? Nu cred..

Si in final...in 27 pt mine incepe bacu' deci macar la mate sa fiu sigur pe fortele mele

Si ziceai ca in tot liceul tau nu s-a luat peste 7 la mate...hmmmmmm...asta vorbeste de la sine despre acel liceu

Link to comment
Share on other sites

omule...matematica nu e asa grea si mie imi place...sunt si la profil mate - info si nu m-am dus acolo ca " asa e la moda" ci pt ca imi place matematica...

Te-ai gandit la asta? Nu cred..

Si in final...in 27 pt mine incepe bacu' deci macar la mate sa fiu sigur pe fortele mele

Si ziceai ca in tot liceul tau nu s-a luat peste 7 la mate...hmmmmmm...asta vorbeste de la sine despre acel liceu

n00b!

Si eu am fost tot la mate-info! La un liceu chiar foarte bun! ... :tiphat:

O sa vezi tu dupa liceu ce o sa iti para rau ca ai invatat o gramada de inutilitati, dar nah...au fost fericiti parintzii! :right:

anyway 9restantze! :beer:

Link to comment
Share on other sites

bai fratilor eu nu stiu dar semestrul acesta am avut cel mai mare ghinion din toti anii mei de scoala :((

la romana : 1 - ma prins copiind

la mate : 3 ca nu am facut nimic...defapt am copiat dar am copiat prost

la fizca : 2 ca nu am facut nimik si nici nu am putut copia

la chimie : ma mandresc am luat 5 :D ca am reusit sa copiez ceva ceva :tiphat:

si cam asta a fost tot....ziceti voi nu am avut ghinion? :)

Link to comment
Share on other sites

Sa dea Dumnezeu sa dati toti la Politehnica, sa vedeti acolo matematica pana va iese pe urechi. Pana in ultimul an se face matematica speciala, si de Fourier nu scapati la nici o materie, indiferent ca e vorba de materiale, comunicatii, electricitate sau mai stiu eu ce... Plus alte OZN-uri...

Eu ce sa zic de note... am avut bursa incepand cu anul 1 (ca am intrat intre primii) si am in continuare, 4 ani mai tarziu... Asta inseamna medie peste 8 in fiecare semestru. In liceu am luat la bac cea mai mare nota la fizica si la matematica din tot liceul, traiasca profii cu care am facut meditatii ca aia de la ore n-aveau chef de scoala. Totusi ca materii mi-a placut matematica (in sensul in care unele teoreme si legi sunt interesante, nicidecum demonstratiile lor greoaie - inca am mai citit pe mathworld.com despre tot felul de teorii ale numerelor prime, irationale, teoria haosului, etc), iar in facultate cred ca doar Arhitectura Microprocesoarelor ar fi de mentionat, plus un curs de traductoare si altul de baze de date Oracle. Si hai sa zic si niste fizica...

Link to comment
Share on other sites

omule...matematica nu e asa grea si mie imi place...sunt si la profil mate - info si nu m-am dus acolo ca " asa e la moda" ci pt ca imi place matematica...

Te-ai gandit la asta? Nu cred..

Si in final...in 27 pt mine incepe bacu' deci macar la mate sa fiu sigur pe fortele mele

Si ziceai ca in tot liceul tau nu s-a luat peste 7 la mate...hmmmmmm...asta vorbeste de la sine despre acel liceu

daca ai notelea alea inseamna ca stai toata ziua cu nasu`n carti ...ca altfel nu`mi explic...sau ai copiat pe rupte...

Link to comment
Share on other sites

omg srcream :( esti dat dreq no ofence

hint : use wap B)

@popeye doar odata in a 10a si promit sa nu se mai repete :crybaby:

daca eu nu-s mai sunt prieten, radu ti-e dusman :blink:

Sa dea Dumnezeu sa dati toti la Politehnica, sa vedeti acolo matematica pana va iese pe urechi
true , true.

si mai zic si eu un OZN de-al meu : Procese Nucleare - like sectiune macroscopica de imprastiere & shit

Edited by fds
Link to comment
Share on other sites

fds ce nota ai avut la engleza? ofence

Info : Unknown avand in vedere ca la teza am facut tabel cu manualele :P

Fizica : 8. tin sa mentionez ca 3/4 din clasa are medii sub 5, adica cori :crybaby:

Mate : 6. Tin sa mentionez si aici ca cea mai mare nota e 7 la nefericitu ala.

Romana : 9

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...