Jump to content
Guest fabricat_in_romania

14 fEbrUArIE... vAlEntInE`s dAy sE AprOpIE ;)

Recommended Posts

probabil.. o sa ii iau un parfum armani.. ca inele bratzari tot i-am dat.. parfumuri mai putine.. apoi la un restaurant ceva.. apoi la mine acasa :))

Armani Code? Miroase bine , dar se poate si mai bine si la un pret mai mic.

Btw nu s-au plictisit parinti tai sa-ti care putoarea? ;)

OnTopic , insir cateva idei :

1. O masa usoara la un restaurant/terasa cu un vin bunicel demidulce + un trandafir in timpul acesteia (asta daca ai noroc ca pe acolo sa treaca vreun vanzator de flori / sau poti aranja cu chelneru cu cateva ore inainte...precis te va ajuta)

2.O perna cu o poza reusita de a voastra/a ta imprimata

3.Pe seara o sampanie + un strop de romantism + putina atentie si bunavointa sa o faci sa se simta ca in al 9-lea cer.

4.O seara in oras la un patioar/cinema ceva(sau restaurant ca la pct1)(dar nu cluburi , dughene sau discoteci) care ar putea sa se incheie ca la 3 (daca exista posibilitatea)

5.O plimbarica prin parc/locuri publice cat mai 'romantice' (nu magazine) si un ghiocel. ;;)

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

ba eu sincer de valentin eu mi`as luat o prietena! ca nu am :)) dar sincer mai nu prea am chef de prietena poate asa o aventura... il iau pe al meu radu thug si arde`m ceva "fetize" :)) jking :|

mai sincer daca ai bani ceva nice e o cina la un local select acolo ii face un mic cadou o biju (inelash sau bratarutza) apoi enjoi za moment! si u speri ca dupa toate astea o sa te rasplateasca cu o noapte de pfffff :))

Link to comment
Share on other sites

cel mai amuzant lucru mi se pare numele initiatorului: "fabricat in Romania" si faptul ca threadul se refera la o chestie total opusa, la ceva importat de peste oceane =))

@On Topic: nush, cum am zis, este ceva importat, nu prea ma intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

Este un moment numai bun si pt o iesire intr`un loc mai special, si pt flori/ursuleti, ... si pt un obiect mai "interesant" pe care il poate proba/purta numai bine in seara cu pricina ... si un sms/tel/felicitare :happy1:

Sunt perfect de acord cu faptul ca nu conteaza neaparat ce ii dai, ci conteaza mai mult cum ii dai ;)

P.S. cei care tot bat apa`n piua cu "pt mine Valentine`s day nu inseamna nimic... ca e importata ... ca vezi duamne noi avem Dragobetele ..." va zic eu ca sunt niste ipocriti :liar: ;) (poate ca cel mai probabil n`au cu cine si d`aia) 99 % dintre ei pun pariu ca nici nu stiu cand e Dragobetele ... decat poate daca dau search pe Google :despair: :-j

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...