Jump to content
yo_addi

2007 ce nu ti-a adus? Ce vrei sa iti aduca 2008?

Recommended Posts

2007 nu mi-a adus o persoana speciala pt care as face orice numai sa o vad zambind ;;)

2008 sper sa imi aduca acea persoana speciala iar dak nu o masina un bmw m5 :D

am fost sincer acum e randul vostru :whistle:

cam la fel si eu :P

2007 nu mi-a adus o persoana speciala pt care as face orice numai sa o vad zambind ;;)

2008 sper sa imi aduca acea persoana speciala ,succes la bac ,si fericire mai multa ca in 2007 :D

Link to comment
Share on other sites

2007 a fost un an destul de bun...o gramada de excursii/chefuri + ca acu la sfarsit mi-am luat si permisu :)

de la 2008 astept in primul rand o masina si pe la mijloc...o nota buna la bac...

Link to comment
Share on other sites

2007--un an destul de bun... am avut tot ce mi am dorit :P

2008--cati mai multi prieteni :) sanatate familiei mele :> Si... edcs mai stie ^_^

asa e stiu ^_^

2007 mi la adus pe mayhem si multi prieteni si multa sanatate

2008-sanatete,bani :D ,si mai e ceva pe care nu il spun aici(mayhem mai stie ^_^ )

Link to comment
Share on other sites

2007--un an destul de bun... am avut tot ce mi am dorit :P

2008--cati mai multi prieteni :) sanatate familiei mele :> Si... edcs mai stie ^_^

asa e stiu ^_^

2007 mi la adus pe mayhem si multi prieteni si multa sanatate

2008-sanatete,bani :D ,si mai e ceva pe care nu il spun aici(mayhem mai stie ^_^ )

eroare scuze

Link to comment
Share on other sites

2007- fericire, distractie la greu si multe realizari si chiar o deceptie in dragoste

2008- vreu sa imi aduca bafta, noroc sa iau bac`ul cu nota peste 9 (asa de prestigiu :cool2: ), si sa intru la Academia de Politie la Bucuresti unde imi doresc foarte mult sau chiar la Campina daca nu se poate la Academie. Politie sa fie :wub:

Doamne Ajuta :pray:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...