Jump to content
westy8998

yahoo problems

Recommended Posts

Cred de de vreo 2 luni am problema asta si anume faptul ca la messenger nu mai pot pune statusul .....adica orice as scrie nu imi apare ,,,,,,si mai este cateodata dar rar cand imi apare dar asta doar cateva ore sau minute.....iar problema nu stiu care ar fi .......as fi recunooscator daca cineva mi'ar da un sfat sau o rezolvare.AAA si nci chestye cu hyper Ym sau alte aberatii nu merg... :comp2: :comp1:

Link to comment
Share on other sites

Statusul e Limitat la 39 de caractere ...anyway exista un patch care probabil v-ar ajuta AICI

P.S Daca Folositi Programe Gen HyperIm ...Cei De La Yahoo O Sa Va Blocheze Posibilitatea de schimbare a statusului pe adresa de mail respectiva ...Deoarece Folosind hyperim sau alte aberatii statusul se schimba probabil de cateva sute de ori pe zi ....Cei De La Yahoo Nu Tolereaza Chestia Asta :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Statusul e Limitat la 39 de caractere ...anyway exista un patch care probabil v-ar ajuta AICI

nu e vb de nici o limita la caractere.. nu mai exista chestia aia.. a fost din cauza problemelor de la YAHOO.. aici e vb ca nu ne lasa deloc sa punem status :).. asta daca citeai mai bine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...