Jump to content
Lancelot

Lucruri de care va veti aduce aminte din anul care trece

Recommended Posts

Examenu` :|

pfoa ce stresat eram :| mai ales in dimineata aia -_-

orele de pregatire cu profa de romana .. X_x calvar :))

partea buna a lucrurilor e ca am picat in aceeasi cls la lic cu un fost coleg .. ^_^ dar imi lipseste generala[profi nu.. ma rog unii <_< ]

Link to comment
Share on other sites

sa nu va para rau ca va despartiti de generala caci o sa va intragostiti de liceu :wub:

pai ce sa fie :

1.o sa-mi para rau ca se mai duce un semestru din liceu :(

2. bucuria dupa meciu U.CRAIOVA - dinamo >1-1 ( fie vb intre noi nu merita dinamo nici un pct , da de ... sa fie si xellos fericit :-j )

3. prima bere bauta cu toata echipa de fotbal :wub:

si toate nebuniile care au mai fost ....

Link to comment
Share on other sites

Viata sentimentala ft agitata de anul asta :)) si betiile sora cu moartea care nu le uiti nici daca vrei :-j

p.s a da si bacul pt care nu am invatat nimic ... si satisfactia ca l-am luat si altii care s-au chinuit cu invatatul l-au picat :D

Link to comment
Share on other sites

bune: 1.am urcat urmatoarea treapta importanta 2.diploma din februarie 3. jumatatea mea(pe primul loc)

rele:tot mai putini prieteni pe linkmania... sau de pe linkmania. Oricum prietenii sunt ca vinul.. cu cat se invecheste se imputineaza dar devine tot mai bun.

well...sa aveti ce sa scrieti numai la capitolul bune ;) :beer:

Link to comment
Share on other sites

amintiri placute

-seara de Paste

-majoratu lu colega

-cand am luat vacanta de vara

-nunta lu varmea din oras (vaslui)

-si nunta verisoarei mele preferate :X care a fost in afara orasului in Botosani ...oras micut da cu peisaje super :P

-reintalnirea cu colegii si unii profesori

-si altele care nu imi vin acu in minte ;)

amintri neplacute

diriga :|

si gandu k mai am jumatate de an alaturi de colegi :( si iar va trebui sa ne despartim cum sa intamplat si in generala :(( si despartirea de undii profesori

Link to comment
Share on other sites

pai incepand cu 5 octombrie... de cand am cunoscut-o pe... :wub: fiecare clipa petrecuta alaturi de ea :D

cele 2 zile in care am mers cu prietenii la Sibiu in vara asta...

sentimentul placut ca lumea e a mea de fiecare data cand am luat salariul in perioada cat am fost angajat

si ar mai fi dar ajunge pt acum :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...