Jump to content
Lancelot

Ce va doriti de la LinkMania?

Recommended Posts

moderatorii (nu dau nume :P ) sa fie mai intelegatori si sa nu sara in cap la lume daca zic o prostie , ce sa gandeasca din mai multe pcte de vedere ce zic ei , si sa analizeze treaba :P

Ar fii ideal o sectiune pt aplicari pt moderatori etc , totul sa fie separat , iar doar ce`i cu un anumit numar .. , eu consider ca peste 1000 ar fii ideal , de posturi , sa poata sa aplice o cerere :)

Link to comment
Share on other sites

cu bune, cu rele pot spune ca sunt dependent de lm ... este locul unde ... "lumea" e altfel :)) .

PS: cred ca trecerea la steam only ar reduce mult din buna dispozitie de pe servere -> ce ar fi dak n-ar mai spune john cena o perla / ciubaca nu ar face tk ... :D

Link to comment
Share on other sites

moderatorii (nu dau nume :P ) sa fie mai intelegatori si sa nu sara in cap la lume daca zic o prostie , ce sa gandeasca din mai multe pcte de vedere ce zic ei , si sa analizeze treaba :P

Ar fii ideal o sectiune pt aplicari pt moderatori etc , totul sa fie separat , iar doar ce`i cu un anumit numar .. , eu consider ca peste 1000 ar fii ideal , de posturi , sa poata sa aplice o cerere :)

Pai hai sa facem spam, pana se adunta 1000 la postcount...

ps: nimeni nu ajunge direct moderator.

Link to comment
Share on other sites

Sa se faca un server de Source in afara de Suceava ;;) si restul serverelor sa treaca pe steam only ( sa putem scapa de suferinzii care profita de fttb ).Si as mai dorii ca aceasta comunitate sa tina inca mult timp de acum incolo.

Link to comment
Share on other sites

postul meu poa' sa fie considerat spam, oricum, eu incerc sa va ajut ca tot ce-ati scris in astea 2 pagini e degeaba, in primul rand nu intereseaza pe nimeni ce vreti sau ce va doriti (deci nu postul meu e spam, nu ca as intelege ce e spam), asa ca incercati asta http://scrisoare.moscraciun.ro/ .

mult succes si sper ca mosul sa va implineasca cele mai fierbinti dorinte, ca toti sa fim fericiti, sa avem sarbatori fericite, pline de bucurii si un an nou cat mai plin de fete goale pe mesele pline de bere.

SI NU UITATI SA VA SPOVEDITI, AMIN

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...