Jump to content
Fury

Beckham plăteşte 35.000 de euro pentru ca Moş Crăciun să le aducă daruri copiilor săi

Recommended Posts

Fotbalistul David Beckham plăteşte 25.000 de lire sterline (aproape 35.000 de euro) pentru ca un actor care îl imită pe Moş Crăciun să vină acasă la el cu o sanie şi să le aducă daruri celor trei fii ai săi, informează Sunday Mirror.

Actorul, îmbrăcat în Moş Crăciun, va sosi la reşedinţa din Hertfordshire a cuplului David şi Victoria Beckham cu o sanie trasă de reni şi va aduce cadouri scumpe pentru cei trei fii ai fotbalistului: Brooklyn (8 ani), Romeo (5 ani) şi Cruz (2 ani).

Bărbatul pe care l-a angajat Beckham pentru Crăciun se numeşte Rex şi are o şcoală în Somerset pentru cei care vor să devină Moş Crăciun. El a fost angajat şi de Phil Neville.

David şi Victoria Beckham au plătit şi o firmă de design interior numită "The Christmas Decorators" pentru a le transforma reşedinţa în vederea sărbătorilor.

Pe de altă parte, potrivit The Guardian a fost acuzat, duminică, la sosirea în Australia, unde va juca într-un meci demonstrativ cu Sydney FC, că a ignorat câţiva copii "supravieţuitori ai cancerului" care îl aşteptau în faţa hotelului. "Nu aş face niciodată asta. Nu am făcut aşa ceva şi nu voi face. Sunt mai mult decât dispus să îi întâlnesc oricând şi oriunde vor", a declarat Beckham, precizând că nu i-a observat pe copii.

Emma Byers, în vârstă de 14 ani, dorea să îi dăruiască lui Beckham un cangur de jucărie. "Sunt mulţumită să accept că el nu i-a văzut pe copii. Copiii erau într-o parte şi în jurul lui Beckham erau multe camere. Era puţin întuneric", a declarat mama fetei, Anita.

Ştirea a fost publicată pe terminalul MEDIAFAX în data 25.11.2007 la ora 14:27

Link to comment

Cei asa penibil ca vrea sa le faca la copii un craciun de vis?

Ajungi tu in locu lui si fa ce vrei cu banii.Cat despre faza cu dzeu aia e singuru lucru penibil din thread,o sa il bata dzeu ca nu a dat banii la alti copii...=)

p.s nu`s fan becks .

Link to comment

' date='Nov 25 2007, 19:03' post='2390946']

Mai bine ar ajuta o casa de orfani cu acei bani decat sa dea 35 mii lire pentru niste reni .

Este penibil...dar nu e problema....Dumenzeu e sus si vede...

La cati bani are il cumpara si pe Dumnezeu...

Totusi macar isi iubeste copii si le ofera ceva bun

Daca as avea banii lui,pfoa :-j

Link to comment

' date='Nov 25 2007, 18:03' post='2390946']

Mai bine ar ajuta o casa de orfani cu acei bani decat sa dea 35 mii lire pentru niste reni .

Este penibil...dar nu e problema....Dumenzeu e sus si vede...

fiecare din noi ar putea da bani la o casa de orfani sau mai stiu eu unde, din putinul pe care il avem, desi nu o facem. cum poti sa judeci un om pentru ca vrea sa-si vada copiii bucurosi, voi ganditi inainte sa postati? probabil as fi facut acelasi lucru daca eram in locul lui. si mai va dati oameni maturi ......

btw: penibil? :blink: probabil nu cunosti semnificatia cuvantului.

Link to comment

Daca are skill l-a fotbal , are bani, poate face tot ce isi doreste.

Tot de la dumnezeu are skillul si banii nu ii are ca este el prea zeu.

fiecare din noi ar putea da bani la o casa de orfani sau mai stiu eu unde, din putinul pe care il avem, desi nu o facem. cum poti sa judeci un om pentru ca vrea sa-si vada copiii bucurosi, voi ganditi inainte sa postati? probabil as fi facut acelasi lucru daca eram in locul lui. si mai va dati oameni maturi ......

btw: penibil? blink.gif probabil nu cunosti semnificatia cuvantului.

Tu te gandesti ca sunt oameni care nu au ce sa puna pe masa sau nu au o haina pe ei iarna,sau mor de foamne,multi dintre voi cred ca sunteti crescuti de parinti si nu stiti ce inseamna sa faci bani ,sau nu stii cum e sa castigi banul.

Eu pot sa spun ca am de toate si tot ce imi doresc dar nu pot sa trec cu vederea astfel de gesturi.

Dai 35 mii lire pentru niste reni si nu stiu ce cadouri.

Zym3r propun sa si gandesti inainte sa spui ceva,cred ca tara in care traiesti e un exemplu bun pentru a intelege caci cu 35 mii lire ai putea face multe.

Hai un 1000-2000 lire pentru copii dar uitete si la VARSTA LOR.

Multi ganditi individualist,bani,avutii dar pot sa garantez si ma repet ca multi din cati ati postat aici nu stiti cat de greu se face banul.

Link to comment

creator ai si tu dreptate , sunt mai mult ca sigur ca a facut si donatii... , ia gandestete daca u ai avea un copil nu ai vrea sa ii oferi tot ce e mai bun ? bravo lui ca isi permite sa i-a asemenea cadouri ..... si credeti voi ca daca Dumnezeu i-a dat talent , gata a si ajuns mare vedeta? a muncit fff mult pentru a ajunge unde este acum... talentu fara munca = 0

Link to comment

' date='Nov 25 2007, 21:02' post='2391301']

Tot de la dumnezeu are skillul si banii nu ii are ca este el prea zeu.

Tu te gandesti ca sunt oameni care nu au ce sa puna pe masa sau nu au o haina pe ei iarna,sau mor de foamne,multi dintre voi cred ca sunteti crescuti de parinti si nu stiti ce inseamna sa faci bani ,sau nu stii cum e sa castigi banul.

Eu pot sa spun ca am de toate si tot ce imi doresc dar nu pot sa trec cu vederea astfel de gesturi.

Dai 35 mii lire pentru niste reni si nu stiu ce cadouri.

Zym3r propun sa si gandesti inainte sa spui ceva,cred ca tara in care traiesti e un exemplu bun pentru a intelege caci cu 35 mii lire ai putea face multe.

Hai un 1000-2000 lire pentru copii dar uitete si la VARSTA LOR.

Multi ganditi individualist,bani,avutii dar pot sa garantez si ma repet ca multi din cati ati postat aici nu stiti cat de greu se face banul.

da, asa e, tu esti cel mai bun, cel mai drept, cel mai frumos.

Link to comment

lo fratilor voi ziceti de beckham...........dar alti care cu bani astia ofera si cumpara cainilor tot felul de porcarii,

vacantze de sute de mii de euro

deci......................cill dawn

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...