Jump to content
LocKi

rdslink

Recommended Posts

Am si eu o intrebare poate stupida... (but probably not). Daca sunt abonat la rdslink cable si ma loghez pe linkmania.ro traficul nu se contorizeaza? Ca vreau sa iau UT2004 si are 800 MB si nu as vrea sa am surprize la trafic.

Link to comment
Share on other sites

TKA-Dekk nu se da nimic pentru postat in cantitati enorme pe forum, daca tot te arde sa postezi macar incearca sa fie on-topic, posturi cu comentarii "inteligente" si pline de smile :twisted: :evil: :) :> :) :) poate oricine sa faca pana la epuizare. Devine plictisitor ca de fiecare data cand acesezi forumul sa vezi peste tot last post TKA-Dekk fara sa ai ceva ce sa alegi din toate posturile respective.

Link to comment
Share on other sites

asta cam asai si ai mai "deschis" posturi de acuma ....cum ai zis tu de pe vremea lu' bunicata si e cam plictisitor sa citesti comentarii cum a zis si SpeedyXVI-HAsdeu@linkmania.ro "inteligente"

Link to comment
Share on other sites

Dekk : te-as ruga sa nu vii cu astfel de comentarii la adresa altor useri de pe forum. Speedy are dreptate intr-o oarecare masura. Unele post-uri ale tale chiar nu isi gasesc rostul pe forum (mai multe smiley-uri decat litere) si daca continui in acest mod voi fi nevoit sa fac putina "curatenie" printre post-uri.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...