Jump to content
csoka.zsolt

Persoana de deasupra-reloaded?!

Vreti sau nu,ca threadul :"Persoana de deasupra" sa fie din nou redeschis?!  

55 members have voted

  1. 1. Vreti sau nu,ca threadul :"Persoana de deasupra" sa fie din nou redeschis?!

    • 1.DA,ptr. ca mi-a placut thread-ul
      39
    • 2.NU,ptr. ca nu-mi placut threadul
      7
    • 3.NU-MI PASA,ptr. ca oricum nu postam acolo
      9


Recommended Posts

rasismul este o forma de discriminare :-"

hai sa iti dau un exemplu :

eu ma duc pe strada si vad un japonez ca arunca o hartie pe jos ! in momentul ala

eu exclam : vai doamne ce i-as omori pe japonezi ca ne murdaresc orasul !

asta e rasism , pentru ca ma refer la TOTI (la japonezi , in general) fara sa ma

gandesc ca in japonia ai oameni care nu au aruncat in viata lor hartii pe jos , oameni

care nici nu au fost in romania ... ce e vina lor ? intelegi ?

Link to comment
Share on other sites

RASÍSM n.:Acţiune de discriminare,deosebire!

Daca ai fi mai destept ai accepta adevarul si nu ai mai vb. aici prostii!Astfel dovedesti cat esti de increzut si nu suporti sa fii ignorat,nu poti sa suporti fapul ca nu ai dreptate!SI AM MAI SPUS,DACA FACI ATATEA OFF-TOPICURI DEMONSTREZI CA ESTI SUPER-UBER LAMER , DECI MAI BINE AI POSTA ON-TOPIC SI AI LASA OAMENII IN PACE! <_<

EDIT:BA,..am spus clar:UN GRUP,si nu un om!!!!!!!! :violent:

Link to comment
Share on other sites

bai aolexule stiu ce inseamna rasism nu e o noutate pentru mine cea ce nu vrei tu sa intelegi e ca si "kill IE users" e o discriminare. deci si tu esti la fel de lamer(poate mai lamer) ca andi ... in primul rand pentru ca nu recunosti.

atat am avut de zis si nu mai postez in topicul asta.

poate ca o sa ajungi la o varsta cand o sa iti dai seama ca nu esti cel care are dreptate tot timpu. asa e in timpul pubertatii ... vrei sa fii diferit ... stiu ... am trecut si eu prin asta prin clasa a 7

Link to comment
Share on other sites

vrei sa iti arati muschii ... :P

nu prea sunt fete singure pe forumu asta :D

PS : ne invartim in cerc , tu ai ale tale , eu le am pe ale mele ..

majoritatea au votat da , userul andi e banat asa ca distrti-va

din nou pe topicurile de genul "persoana de deasupra" !

succes

Link to comment
Share on other sites

Nu am nimic cu nimeni insa unii sufera... sufera rau! Si pacat ca nu-si dau seama. Ei fac ceea ce fac crezand ca vor fi mai interesanti sau toata lumea va aplauda la unison "wow.... ce le zice inteleptul asta". In fond problema se rezuma doar la a fi civilizat si pentru a ajuta la mentinerea bunului simt exista reguli! Reguli pe care le aplica moderatorii! Pe mine nu ma intereseaza ca e din Honolulu, de la Polul Nord, ca e negru, galben sau alta natie de pe pamant, ca e inalt, scund sau gras... totul se rezuma la ce credem fiecare cand citim acel post al acelui necunoscut user. Atat! Si in functie de ce a postat respectivul ne facem o parere despre el si incepem sa ii apreciem posturile sau sa le ignoram! Chestia e ca pe forum sunt cativa useri care vor sa iasa in evidenta si pentru asta recurg la toate mijloacele sa iasa in prim plan. Oameni buni... eu intru pe acest forum sa ma simt bine... ma simt bine cand citesc un banc, cand scoateti cate unul o perla, cand vad niste discutii interesante... insa unii confunda ideea de interesant cu cea de banal si ridicol. Eu cand intru aici ma gandesc ca toti suntem asa ca o mica familie... din diferite capete de tara sau de lume si intram aici fiindca ne place sa facem parte din aceasta mica familie. Asta e parerea mea si pentru asta intru pe forumul asta. Nu vreau sa supar pe nimeni si nu bat nici un apropo. Have fun people! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu am nimic cu nimeni insa unii sufera... sufera rau! Si pacat ca nu-si dau seama. Reguli pe care le aplica moderatorii! . Eu cand intru aici ma gandesc ca toti suntem asa ca o mica familie...

Ca in orice(mica mare) familie sint si oi negre.Faptul ca niscai admini sau moderatori stabilesc cit de negre sint, este o chestie de nuanta. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

forumu ii un mijloc de distractie?!

now that's new =))

de ce nu? de ce ti se pare asa ciudat?

si pe acest forum gasesti unele topicuri care te mai bine dispun.

zilele trecute am primit o adresa a unui forum, am stat cateva ore si am ras ca un nebun de unu singur

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...