Jump to content
Lancelot

Motocicleta in Bucuresti..

Recommended Posts

eu mi-as lua si acum o motocicleta, si 2, si 3, si o mie, imi plac prea mult si in bucuresti se merita, mult mai buna ca masina, dar intr-adevar si periculos, prin germania stiu ca politia nu urmareste motociclistii...sunt considerati DONATORI DE ORGANE

Link to comment
Share on other sites

eu am un RS de 125 dar mai mult de 120 in oras in timpul zilei nu se pot merge....eu zik k nu are rost mai ales in bucuresti...dak vrei sa faci excursii cu tovarasii cu alte motoare pana la mare/munte atunci se merita...nimik nu e la fel k si senzatia dp motor la o viteza mare ... :right:

Link to comment
Share on other sites

prin germania stiu ca politia nu urmareste motociclistii...sunt considerati DONATORI DE ORGANE

Ii urmareste :P Chiar merg cu motociclete cu radar prin zonele p unde stiu ei k se circula intens p motocicleta :P (am vazut la tv p pro7)

Link to comment
Share on other sites

Ar fi culmea sa nu ii urmareasca ...asta ar insemna sa ii lase sa circule in voie cu o viteza excesiva...fac ei accidente si mor pe capete , da pot omora deasemenea si pe alti foarte ushor...

@Lancelot ce ai facut pana la urma? ;;)

Link to comment
Share on other sites

merita sa'ti iei motor...in plus parca agati mai bne gagicile ^_^ dar ar trebuie reguli mult mai severe pt motociclisti :|

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...