Jump to content
Guest Bust3D

RDS vs UPC

Recommended Posts

Sunt foarte curios daca o sa faca si RDS ceva impotriva

ce sa faca impotriva ca prima oara RDS a venit cu ofertele astea de 50 Mb etc

UPC incearca acum sa faca impotriva numai ca nu le iese f bine RDS e mult mai mare ca firma si mai stabila

Link to comment

Mi-am pus si eu Fibra de la RDS si merge super bn am abonamentul de 25 si trag constant cu 3,4,5 MB si de pe explorer cu mai mult asa ca RDS e peste UPC cu mult !!! RDS a facut o treaba f buna ca a bagat fibra asta bv lor :) :)

Link to comment

mai voi tot ziceti rds rulzz si 'upc' rulzz dar ce mama dracu mai stau in iasi si in 'buricu' iasului am fost acu 1 an si ceva la aia de la rds si zic ca intrun an sau mai putin vin pin zona nu puteam sa astept si m-am dus la upc nici aia nu aveau acolo x( in fine trag de la o firma vai de zarzavatul ei cu net prin modem(doar stau in mijlocul orasului) cu net prapadit de 60 de kb au trecut un an de atunci si ma duc dinou si cica imi zice o cucoana ca ei nu trag la casa dar de ce mama dracu o zis acu un an ca trag???

P.S:nu mai pot de ciuda ca sunt unii care stau la capatul orasului si au si fibra x( si stau si la casa deci rds "rulzzzzzz"

PP.S:aa si mai am un amic care sta la bloc si au pus aia cam tot ce trebe pe acolo acu 1 luna si ceva si nici acu nu are net omu,noroc ca so inventat internet cafe si mai vine omu pe la mine cain baza celor de la rds turba omu

CONCLUZIA:rds 'rulzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz'

Link to comment

Interesant...cunosc mai multi care stau la casa, si au internet prin RDS...nu a zis nimeni nimic si in legatura cu prietenul tau..trebuia sa sune sau sa mearga la RDS sa faca un pic de panarama si sa vezi ce repede ii dadeau drumul la net

Link to comment

Interesant...cunosc mai multi care stau la casa, si au internet prin RDS...nu a zis nimeni nimic si in legatura cu prietenul tau..trebuia sa sune sau sa mearga la RDS sa faca un pic de panarama si sa vezi ce repede ii dadeau drumul la net

nu-i interesant ii stupefiant si in acelasi timp enervant tot ce vreau e un net de calitate si o firma serioasa si de durata si vreau sa vina RDS care la momentul de fata ii singura firma cu potential pe langa dezavantajele pe care le are(nu se ocupa cum trebuie de clienti)

sa vedem maine ca cica lo sunat unu pe tati si cica firma de la care am net tel si cablu se duce la vale si sa trag tot de la aia da alt cumva nus exact dar sa vedem ce oferte au daca nu am sa ma duc de la un internet cafe ca dea cum ziceam stau in mij iasului(scz pt nefolosirea virgulelor dar nu am timp de asa ceva si m-am si enervat cand vad ca au toti de la rds si trag cu 5 6 mb si eu trag cu 60 kb)

Link to comment

Si eu am RDS Cable, trag cu 120 kb/s ...mare diferenta, dar ajunge fibra saptamana asta si pe la mine cred...sa speram ca vin...stiu ca nu-s asa seriosi cand vine vorba de clienti...eu am stat 2 luni pana au venit...dar stiu ca se pune si la case RDS...

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...