Jump to content
Guest kAtA_ssj6

Forum Cartoon Network Romania

Recommended Posts

Guest kAtA_ssj6

eu si cu inca 3 prieteni am hotorat sa infiintam un forum Cartoon Network in Romania .

EDITATum.ro

Aici gasiti o lista intreaga cu show-uri CN , canalul nostru tv Cartoon Network Fan , proiecte anti-Zone Oradea , informatii FTP despre serverul nostru , discutii despre jocuri , tutoriale , DScaler help , discutii generale despre CN , Boomerang si Toonami UK .

Forum-ul a fost infiintat de 2 zile , are RSS , sponsori si Trafic Ranking .

Just take a look . Hope you'll like it :D

Edited by Invisible
Link to comment
Share on other sites

Guest kAtA_ssj6

e interesanta ideea mai ales ca multora le plac showurile dp CN.

ps: tre sa postezei la publicitate

ok , am sa mut topic-ul . apropo , n-am mai intrat pe Forum-ul Linkmania de 1 an aproape si n-am schimbat nici macar avatarul . dude , am uitat totul aproape :D

Link to comment
Share on other sites

ok , am sa mut topic-ul . apropo , n-am mai intrat pe Forum-ul Linkmania de 1 an aproape si n-am schimbat nici macar avatarul . dude , am uitat totul aproape :D

Contul tau e facut acuma o luna...ce 1 an...ce avatar...hai sa lasam minciunile deoparte pe forum...

Link to comment
Share on other sites

Guest kAtA_ssj6

man , am avut "freewebs" . foarte bun serviciul . dar nu era acceptat de Trafic Ranking . macar dati o privire peste CN tv : www.mogulus.com/cartoonnetwork . :)

Link to comment
Share on other sites

Contul tau e facut acuma o luna...ce 1 an...ce avatar...hai sa lasam minciunile deoparte pe forum...

De ce sa minta?Poate are alt cont?Eh??

Interesanta ideea de a face un forum...mai ales ca apare in curand si MMO-ul Cartoon network..:)...dar nu cred ca vei avea mult..trafic

Btw..de ce nu faci pe Invisionfree un forum?

si nu.nu poti sa schimbi tu locul unde e topicul..doar un moderator.

forum..urat..+ reclame..schimba hostul ..

Edit:

Site-ul e totusi reusit..si partea cu mini-canalul tv..super..:)

Link to comment
Share on other sites

Guest kAtA_ssj6

apropo de serviciul Xhost.ro , iti cere sa comanzi pachete pentru a-ti infiinta site-ul . man, this :comp2: . iar daca mi-l creez pe "freewebs" , Trafic Ranking nu-mi accepta site-ul .

Link to comment
Share on other sites

Guest kAtA_ssj6

adica sa-mi fac pe "freewebs" ? asta e o adevarata prostie . apropo de softpedia aia , sunt varza . ii intreb ceva si habar naveau si imi dadeau suspend . ma rog ...

www.freewebs.com/cartoon-network-usa www.mogulus.com/cartoonnetwork

man, intrati pe Y!M . am id la profil . sa vorbim acolo ...

Link to comment
Share on other sites

Guest kAtA_ssj6

am cateva chestii tari pe forum-ul ala

de exemplu despre jocuk "Mis-edventures" ptr pc , care a aparut de curand . sau puteti urmari canalul nostru online . deasemenea , aflati cum sa urmariti CN USA pe DScaler :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kAtA_ssj6

pai sunt unele show-uri Cartoon Network chiar misto, cum ar fi Billy and Mandy , Cow and Chicken , Ed,Edd'n Eddy , Dexter Lab , chiar daca par pentru copii mici :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...