Jump to content
CryS_99

Gather Bucuresti

Recommended Posts

@wazz_up daca ai chef de scandal potzi sa stai acasa nu ne intalnim sa ne omoram ne intalnim sa ne vedem si in real life si o berica 2 berici :beer: sa fim friends nu dushmani

@Sinister o sa fie si bere MULTAAAAAAAAAAAA :beer: :beer:

deci este ok pentru toata lumea pe 22 sambata ? vad ca despre locatie nu se vorbeste nimic ..... sa inteleg ca totul e ok cu locatia :P

Link to comment
Share on other sites

eu o sa vin, daca-i rost de bere :D

tu n-ai voie bere!

si ce ash rade...daca te-ai intoarce in carje de acolo...ca mai mult tu pari genu de om zmeu in fatza unui computer....si in real life....nu mai zic ....

misto sig! de unde il ai?

ot: daca imi aduc aminte vin si eu!

Link to comment
Share on other sites

am 17 ani ..... si credema ca nu ma intalnesc sa vorbesc despre mu ca am destul timp sa vb pe joc despre mu eu vreau sa ma duc sa ma intalnesc cu cei care joaca mu si sa vb alte lucruri ca dupa parerea mea totzi sunt satui de mu ......si stai calm ca nu te obliga nimeni sa vii

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa formam un grup si sa ne plangem la invisible ca muta topicurile de la mu la general, cand e clar ca nici unii nu prea vrem sa avem de aface cu ceilalti 8-|

E un gather dal naibi, vi stai 2 min vezi care'i treaba si pleci daca sunt prea multi copiii si tu ca om mare nu ai ce vorbii cu ei.

Din cate am inteles eu e pe bune, vin si insi din afara Bucurestiului, ce'i drept mu-isti (de iei stiu sigur, de useri care activeaza prin alte sectiunii si sunt din afara..nu cunosc) dar oricum o sa fie ceva lume..

Din ce am citit aici: pe 22 la intrare in Tineretului, mai trebuie o ora fixa si unde mergem dupa ce ne vedem la intrare..avand in vedere ca o sa ne adunam cativa.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...