Jump to content
deuse

In Constanta La Mare Un Gather Sub Soare..

Recommended Posts

Hai noroc... astia din constanta shy cei care sunt pe la marE:)) .. facem un mic mare Gather.. saptamana asta care vine ? :> :banana:

PS: am furat ideea de la baiatu cu craiova sper sa nu se supere :tiphat:

deci... iesim la o > :beer: <

Link to comment
Share on other sites

ce rau imi pare ca numai sunt in tara :( cu sigurantza veneam si eu .. mie dor de un mic romanesc langa o bere rece :yum:

HF :beer:

Daca inca nu s'a inchis , va recomand "Cuptoru' cu placinte" din Satu' de vacantza

Link to comment
Share on other sites

ce rau imi pare ca numai sunt in tara :( cu sigurantza veneam si eu .. mie dor de un mic romanesc langa o bere rece :yum:

HF :beer:

Daca inca nu s'a inchis , va recomand "Cuptoru' cu placinte" din Satu' de vacantza

Trebuia tu sa pomenesti de Cuptor.........Acum stau si salivez =))

Link to comment
Share on other sites

Hmm....i-a stabiliti o data si mai vedem . Daca totul e ok si nu sunt ocupat(fac.& prbl<--de aici se trage si inactivitatea de vreo 2 sapt) petrecem o seara ... si chiar daca sunt prea ocupat tot trec macar 10-15 min sa sorb o bere . Cat despre satul de vacanta a inceput sa se inchida de acum vreo saptamana .... asa ca renuntam la idee , poate la o alta terasa / carciuma.

Link to comment
Share on other sites

Trebuia tu sa pomenesti de Cuptor.........Acum stau si salivez =))

mie imi spui.. >:)

cam multi...nu sunt destule locuri la cuptorul cu microunde(placinte) pt noi :D

daca se strang ceva oameni eu ma bag :beer:

se strang se strang ;;)

constanta e mare .. sunt multi pe serv care sunt din c-ta ;;)

Ma sobolane stai acasa...

te simti nebagat in seama ? as fi vrut eu sa "stau acasa" dar pacat ca sunt plecat din tara 8-|

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...