Jump to content
Guest RaduSharingun

Internet Calea Grivitei!

Recommended Posts

Guest RaduSharingun

Salut am si io nevoie de un pic de ajutor adik dak aveti nijte telefoane de la provideri de net in zona grivita mai exact intre podu grant si podu constanta am nevoie intr-un bloc care e fata in fata cu liceu tehnic grivita...un link de site un tell orce da am nevoie grav care ma poate ajuta plzzz.... :banghead:

Nu imi vine sa cred nu am reusit sa dau de nimeni nici makr rds nu are acoperire acolo :comp1: iar astral nu vrea persoana pt care ma int :violent: k ios din ghencea am MITnet nu am problems da nu are acoperire pana acolo :crybaby:

deci care stie sa ma ajute si pe mine ms mult anticipat :beer:

SALLZZ!! :right:

Link to comment
Share on other sites

Salut am si io nevoie de un pic de ajutor adik dak aveti nijte telefoane de la provideri de net in zona grivita mai exact intre podu grant si podu constanta am nevoie intr-un bloc care e fata in fata cu liceu tehnic grivita...un link de site un tell orce da am nevoie grav care ma poate ajuta plzzz.... :banghead:

Nu imi vine sa cred nu am reusit sa dau de nimeni nici makr rds nu are acoperire acolo :comp1: iar astral nu vrea persoana pt care ma int :violent: k ios din ghencea am MITnet nu am problems da nu are acoperire pana acolo :crybaby:

deci care stie sa ma ajute si pe mine ms mult anticipat :beer:

SALLZZ!! :right:

INCEARCA SA CONTACTEZI CZONE K AM VAZT P ACOLO IN ZONA AFISE D LA EI

=P

Link to comment
Share on other sites

Guest RaduSharingun

http://www.google.ro/search?hl=ro&q=pr...oogle&meta=

chiar pe prima pagina ai multe rezultate folositoare. nu-i asa greu de folosit google asta, nu?

nu mai fa pe desteptu k stiu sa folosesc google si multe de acolo nu au pe grivita unde vreau io adik unde imi trebe si nu intrebam asa aiurea fara sa caut singur...da nu am gasit si am zis k poate e cineva de pe linkmania prin zona si stie.....

asa k ms pt informatia foarte foarte folositoare!!! :right:

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...