Jump to content
TopCat10k

umm...daca stie cineva

Recommended Posts

Hello people.Am si eu o mica intrebare..Stie cineva vreun salon unde se efectueaza tatuaje in Bucuresti(daca se poate sa nu fie salon de estetica si tatuaje pt femei =))...si sa fie si legal :P ).

Se apropie si ziua mea de nastere si vreau sa imi fac moftul asta (ca de vreo...3 ani pe putin ma tot seaca =)) ).

Daca aceasta informatie este interzisa puteti sa imi dati pm :D

Hai sa vedem :)

p.s:daca au si site il vreau si pe ala sa am un mic preview :P.

Link to comment
Share on other sites

putine tatuaje dintre cele prezentate acolo m`au impresionat, si anume : cele pe laba piciorului sunt cele mai bine plasate dupa parerea mea, mi`a placut acel calut, amprentele de catel si vulturul pe piciorul unei dame ! :D restu sunt cam mari si fara gust, mai ales cele cu "Only God Can Judge Me"...sa fim seriosi, sau imi amintesc de cel care avea tatuat pe antebrat si pe mana Bucuresti :blink: cu siguranta a fost vreun cioben` .... :D

P.S. alege-ti bine tatuajul si locul unde il vrei caci il vei avea o viata intreaga in cazul in care nu ti`l scoti cu laser sau stiu eu ce minuni mai exista :D

Link to comment
Share on other sites

relax..take it easy.m-am gandit bine la ce o sa pun pe mine :P.

:beer:

dar tot nu am primit raspuns la cat dureaza sa fie facut si cam cat costa....?

unul destu de mare, de vreo 15 litere, a costat vreo 50 de euro. de durat, dureaza cam o ora, sau ceva de genul.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...