Jump to content
d'L0v3

NEED HELP!

Recommended Posts

Nu stiu ce ti-a dat belial,dar din moment ce zici ca stii cum ii zice,ce size are inseamna ca ai un antivirus.Antivirusul iti arata unde l-a gasit,de exemple C:\WINDOWS\System 32 si acolo iti este virusu.Ii dai delete,e chiar atat de greu?Daca ti-e lene sa cauti dupa el,ghinion,nu o sa faca altcineva munca in locul tau.

Link to comment
Share on other sites

-Andy' date='Aug 23 2007, 16:30' post='2188286']

Nu stiu ce ti-a dat belial,dar din moment ce zici ca stii cum ii zice,ce size are inseamna ca ai un antivirus.Antivirusul iti arata unde l-a gasit,de exemple C:\WINDOWS\System 32 si acolo iti este virusu.Ii dai delete,e chiar atat de greu?Daca ti-e lene sa cauti dupa el,ghinion,nu o sa faca altcineva munca in locul tau.

Eh ce bine ar fi daca ar fi atat de usor.

Link to comment
Share on other sites

andy tata...citesc o gramada de forumuri deci e virus belea...u crezi ca merge asa usor cu delete?man pls lasa`ma pls...faza nasoala este,si sper sa mearga cu ce zice belial,ms man,ca am o intreaga retea de pc`uri si pui mei stie cum a intrat virusu pe care tr so curat...e intr`o firma faza tata!...a intrat acum si e belea si va tr sa scap de el!

Link to comment
Share on other sites

Nu te las "tata" nu te las.Crezi ca is incepator in problemele cu virusii?Am inteles nu merge delete,zici ca citesti o gramada de forumuri,de ce nu gasesti solutia acolo?In plus nu ai facut topicul in sectiunea care trebuia.Daca merge programul de la belial te-ai scos,daca nu foloseste programe care scot asemenea virusi si daca nu ,reinstaleaza windowsul.Capishi?sper.

Link to comment
Share on other sites

Pai ba desteptule,daca nu iti dai seama,noi aici pe forum incercam sa ne ajutam unii pe altii,nu sa ne facem incepatori si sa ne laudam ca am gasit solutia la un amarat de virus.Zici ca nu scapi de el daca reinstalezi win.Iar vorbesti prostii.Nu-mi spune tu mie ca daca dai format nu scapi de el.In plus,m-am documentat si am observat ca solutia era simpla,dar se pare ca iti place sa faci posturi,sa deschizi un topic nou,sa faci pe disperatu si abia apoooi sa dai un search pe google.

Link to comment
Share on other sites

-Andy' date='Aug 23 2007, 17:04' post='2188354']

Pai ba desteptule,daca nu iti dai seama,noi aici pe forum incercam sa ne ajutam unii pe altii,nu sa ne facem incepatori si sa ne laudam ca am gasit solutia la un amarat de virus.Zici ca nu scapi de el daca reinstalezi win.Iar vorbesti prostii.Nu-mi spune tu mie ca daca dai format nu scapi de el.In plus,m-am documentat si am observat ca solutia era simpla,dar se pare ca iti place sa faci posturi,sa deschizi un topic nou,sa faci pe disperatu si abia apoooi sa dai un search pe google.

Io-n locul tau [si a restului :P] ... i-as da pace ... o zis ca se descurca ;) [cu toate ca nu vad de ce ar vrea sa fie ingamfat cat are uormu` dupa el :D]

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...