Jump to content
Guest Leutzcs

Senzational

Recommended Posts

ce este atat de senzational la primul videoclip? e doar un tigan borat pe care l-as pune la zid si i-as taia picioarele, nimic special, mai mult imi face scarba :(

talent? senzational? neah, viitorul prostilor

Link to comment
Share on other sites

nu sunt manelist inrait , imi plac unele manele ( altele sunt prea exagerate ) , trebuie sa recunoastem ca are voce..dar nu va inteleg de ce asa rautate pe voi...ia sa fiti voi in locu lui ( aurolac ) si sa vedem cum v'ati simtii 8-|

mai bine taceti si numai comentati aiurea..e doar un copil chinuit , pacat de el

Link to comment
Share on other sites

ce este atat de senzational la primul videoclip? e doar un tigan borat pe care l-as pune la zid si i-as taia picioarele, nimic special, mai mult imi face scarba :(

talent? senzational? neah, viitorul prostilor

nu stiu care e problema ta , majoritatea il plac pe acel francez, are talent , numa' tu te vezi cu mot . daca nu-ti place problema ta , dar ce-ai vrea sa-mi placa ? , rockerul ala de la avataru . un om cu plete si cu haine de piele .

Intrebare , ca tot esti rocker:

La ce va lasati parul lung ?

no offence: vreau sa stiu si eu ;)

Inca odata imi cer scuze pentru toti fani Rockului.

Link to comment
Share on other sites

Guest Invisible

Exista un thread la muzica unde poti face un astfel de thread, partea proasta fiind ca nu se accepta discutii despre manele. Thread closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...