Jump to content
Gog3Ta

HELP

Recommended Posts

Salut! cand vreau sa joc un joc nu pot ptr ca cand icepa jocul imi apar nijte dungi care tot se misca si ma dispera :hair::hair::hair: si nu c sa ii fac va dadeam imaginea cum face dar nu arata cand o fac :dontknow:

va rog mult k imi place jocul

Link to comment
Share on other sites

Exact sau incearca sa nu joci pe full screen si sa joci la 800x460.....am avut probleme de genul asta la 18 wos pttm.Ceea ce iti apare tie este ecranul negru cu niste dungi gri si in mom ala face beep beep beep.Nu ne poti arata poza deoarece dak facy screen ,cand dai shift insert in paint iti arata meniul jocului.Asta o spun din propria experienta.Lasand driverele la o parte ai grija sa nu cumva sa ceara jocul Pixel Shader.Poate placa ta video nu dispune de aceasta performanta.Bafta!

Link to comment
Share on other sites

800x460?eu unu nam mai auzit de rezolutia asta...cel mult 640x480 sau 800x600,dar poate stii tu altele =))

800x600 scz... =)) faza cu magnetu si telefonu mi se pare aiurea,,,...yo tin mobilu numai langa monitor... :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Salut! cand vreau sa joc un joc nu pot ptr ca cand icepa jocul imi apar nijte dungi care tot se misca si ma dispera :hair::hair::hair: si nu c sa ii fac va dadeam imaginea cum face dar nu arata cand o fac :dontknow:

va rog mult k imi place jocul

pai e clar daca nu arata la screen-shoot e de vina monitorul!incearca un alt monitor de la un prieten,si vezi daca face la fel SAU incearca sai dai cateva palme (nu cu pumnu :comp1: )ca asa mai pateam si yo la un jaf de monitor,ii dadeam 2 palme si dispareau dungile rosii :comp2:

Link to comment
Share on other sites

daca ai vrun telefon sau orice alt obiect electronic langa monitor de la el se trage...este de la magnetism

Daca asta ar fi cauza dungilor nu crezi ca ar avea probleme mereu ? nu numai cand intra in jocu respectiv..:surprised:

Poate sa fie de la rezolutia ecranului , driverele placii video.. i dunno :)

Link to comment
Share on other sites

cand vrei sa joci un joc anume sau ORICE joc?

lume cand aveti o problema DATI MAI MULTE DETALIII despre probleme si mai ales despre configuratie... poti fin 83209428025823562357 cauze care pot creea aceasta probleme

vrei ajutor? ajuta ajutatorul pt a fi ajutat cat mai precis <_<

Link to comment
Share on other sites

Driverele sunt de vina ... si eu am avut aceleasi probleme mai demult cand am avut FX 5200. Oricum a fost interesant ca am instalat si am dezinstalat de 10 ori driverele si nu mergeau si totusi odata le-am instalat si nu mai facea probleme :|

Link to comment
Share on other sites

probabil trebuie sa instalezi alt driver la placa video

btw: invata sa vorbesti romaneste

poate stie sa vorbeasca romaneste dar nu se descurca prea bine la gramatica, nu trebuie sa ii vorbesti asa ironic ... :ceuameni: daca ar fi sa "ii sfatuim" pe toti cei care nu stiu sa vorbeasca sau sa scrie corect dpdv gramatical romaneste ar trebui sa facem referire la multe persoane de pe forum. Am vazut si eu ca a gresit in momentul in care a scris problema lui dar oricum am inteles-o, si sunt sigur ca si tu ai inteles ceea ce vroia sa spuna ca altfel nu ii raspundeai la post.. in fine .. nu am zis`o din rautate doar asa.. ca m`a deranjat reactia ta ... :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

mai daca placa ta video are "cular" pe ea,verifical pls poate se mai opreste si iti creaza pb si asta.daca nu incearca cum au zis baieti instaleaza drivere noi.telefonul nul tine linga monitor ca daca te suna cineva iti pleaca imaginea atunci la plimibare!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...