Jump to content
figgy

adevarat sau fake?

Recommended Posts

Fake pe fata ! In primul rand nu se poate naste asa ceva ca doar mama nu a facut-o cu un sarpe ( LOL ) si in al doilea rand daca ai ochi buni, observi ca acel copil are masca pe cap si pe piele facute acele modele cum e pielea sarpelui ... cestii de efecte ca in filme ... Deci e FAKE !

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am auzit nici o stire genul asta la TV dar am vazut ceva intr-un POST de pe LM ... Ciudate chestii ... Mie nu-mi vine sa cred asa ceva ... Daca gandesti putin logic si stiintific e cam imposibil ... Acum na ... fiecare cu parerea lui ... Aaa si era sa uit ... Era vreo dovada clara inafara de poze sau filmulete care pot fi trucate usor ? Ceva probe de sange, analize, teste ETC ? ... Nu prea cred ... So, raman la ideea ca e imposibil.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca nu este trucat .... nush de ce dar mi`a lasat o impresie de un real ingrozitor ...e scarbos ... urat ... nemaivazut ... incredibil ! Exista posibilitatea ca ar fi fake dar eu raman de parere ca este o poveste adevarata .... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am auzit nici o stire genul asta la TV dar am vazut ceva intr-un POST de pe LM ... Ciudate chestii ... Mie nu-mi vine sa cred asa ceva ... Daca gandesti putin logic si stiintific e cam imposibil ... Acum na ... fiecare cu parerea lui ... Aaa si era sa uit ... Era vreo dovada clara inafara de poze sau filmulete care pot fi trucate usor ? Ceva probe de sange, analize, teste ETC ? ... Nu prea cred ... So, raman la ideea ca e imposibil.

a fost aseara pe protv si pe primatv la stiri.

Link to comment
Share on other sites

Guest binD -_-

Da mai scarbos de atat nu se potea eu il omoram la nastere...

Nu pot sa cresc asa ceva e prea de tot...

In primul rand cred ca este fake fiindca e prea de tot poate o femeie sa tie asa ceva in mana fii serios eu daca eram in locul lu aia il puneam in ceva si il lasama fara aer.

Link to comment
Share on other sites

wtf mane cum arata :-< totusi sa vedem cum o arata cand mai creste .... pare rau pt parinti lui k sunt distrusi acuma crek ... da oricum se rezolva cu niste operatii ce are el pe corp la ochi nush ce pot sa ii faca

mai da-o draq , nu mor la nastere...sau ma rog , la catva timp (2-3 luni) de la nastere?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...