Jump to content
UmbrA^

Salut to all

Recommended Posts

Ajutati-ma va rog cu ceva am un fratior mai mic si e mort dupa desenul Naruto Usumaki sau cum so numi si nu rezista daca nu vede un episod ii gasisem pe youtube a vazut pana la al 57 episod si acum nu le mai poate vedea, ca si normal el le vrea pe toate la rand :) Aveti careva vreun site ceva unde poata sa vada episoadele? De preferat in engleza. Oricum am vazut niste useri cu banere dintralea cu sasuke si naruto... Sper sa ma ajute cineva ca vreau sa scap de el... Si va rog sa nu imi spuneti ceva legat de Televizor ... ca de ce il lasi sau altele...

Link to comment
Share on other sites

Guest waterfall

d c nu te uiti pe jetix ? :huh:

sau download them de pe odc / dc++ strong dc etc.

Link to comment
Share on other sites

Sal si eu sunt mare fan naruto :D de pe torrent e cel mai bine sa le iei..eu am stat 2luni sa iau toata seria +2filme lansate cu Naruto (Naruto Movie 1 cel mai reusit zic eu si Naruto Movie 2) + 2 Special Movies de vro 30de min..in total cred ca sunt 230 de ep de la ep 210 incepe seria cand cresc ei mari si la sf ep 209 pleaca el sa se antreneze si revin peste 2 ani..e super xD a meritat sa tin pc aprin pt astea ;)

edit: sunt 220 de ep pardon ;))

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am auzit in viata mea de naruto :dontknow: presuoun ca este un desen nu ?

Sunt super desenele..eu am facut atestatul la info dupa tema naruto..

uite ceva ..

"Naruto este o serie manga creata de Masashi Kishimoto cu o adaptare de serie TV de anime.

Personajul principal este Naruto Uzumaki, este un tanar hiperactiv, adolescent ninja care în mod constant cauta recunoastere si aprobare pentru a devei un Hokage, care sa fie recunoscut ca conducator si cel mai puternic dintre toti ninja din sat.

Prima serie manga a fost publicat de Shueisha în 1999 in a 43 revista Japan's Shonen Jump. VIZ Media publicao versiune tradusa in American Shonen Jump.

Naruto a devinit cea mai bun serie de manga facuta de VIZ Media.Seriile anime creat de Studio Pierrot si Aniplex au fost premiate dincolo Japonia pe reteaua de TV terestra Tokyo si reteaua de televiziune de satelit Animax pe 3 Octombrie 2002 si este înca difuzata.

VIZ de asemenea a autorizat serialele anime si pentru productia North American.Naruto a debutat în Statele Unite pe Cartoon Network's Toonami pe 10 Septembrie 2005 si în Canada pe YTV's Bionix in 16 Septembrie 2005.

Naruto a început difuzarea în UK pe Jetix pe 22 Iulie 2006, difuzat pe TV Toasted pe 12 Jannary 2007 în Australia, deasemene poate sa fie urmarit si pe Cartoon Network în 2006.

Prima serie au durat noua sezoane, în timp ce a doua serie a început pe 15 Februarie 2007."

nu am tradus eu cine stie ce ca nu am gasit date in romana,daca te intereseaza mai mult ww.wikipedia.org / Naruto :D

Ps: Nu sunt plictisitoare desenele,au avut un succes mare chiar mai mare dekat seria de desene facuta de fratele lui Masashi,daca ati auzit de 666 Satan..ma rog..sunt super desenele..

Link to comment
Share on other sites

Nu e voie cu linkuri cu torrente sau orice tine de warez si incurajeaza pirateria.

Discutiile despre warez si piraterie sunt interzise. Situatia pirateriei in Romania este cunoscuta de toata lumea, dar nu inseamna sa ne laudam cu ea. Nu postati cd-keys, crackuri, servere ilegale, adrese de site-uri ce contin warez sau incurajeaza pirateria si nu cereti asemenea informatii, deoarece veti fi sanctionati.

Eventual site-uri unde le poti viziona online, fara sa le poti downloada, dar LEGALE.

Link to comment
Share on other sites

Nu e voie cu linkuri cu torrente sau orice tine de warez si incurajeaza pirateria.

Eventual site-uri unde le poti viziona online, fara sa le poti downloada, dar LEGALE.

My bad,akuma m`am uitat ;) ms

Link to comment
Share on other sites

Inca ceva imi trebuie bittorent ca sa il iau? :( si daca da zimi si mie de unde sa iau bittorent

incearca cu utorrent

dld din linkul ala pe care ti l-am dat pe pm, deschizi fisierul respectiv cu utorrent dai ok si il lasi sa dld.

Link to comment
Share on other sites

Apropo gexy reply asta a fost dat aseara nu? Aseara stiu 100 % ca ai facut vreo 10 posturi si pot sa dovedesc :D... Si inca ceva sa revenim la problema mea DAI TU PE GOOGLE SEARCH SA VEZI DACA GASESTI NARUTO ca iti zic ceva acum!!!!! Noo.... ce esti!!!!!! :angry1: :angry1: :angry1:. Oricum am rezolvat problema! Celor care le plac desenele si sunt fani bagati aici un post si spuneti al cui fan sunteti :cool2: :)) Buti ca gexy sa nu posteze....

Link to comment
Share on other sites

Ce ma enerveaza personajele astea care tot spun da un search pe google, fara sa aiba macar habar de ce vorbesc. Voi credeti ca gasiti orce pe Google, eu zic ca gasiti orice pe Wikipedia, YouTUBE si site-urile de profil. Dar nu, voi dati search pe Google. Si inca ceva, nu am vrut sa supar vreun personaj dubios de pe-aici...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kalibro

Si eu cand eram mic ma uitam la Tom & Jerry incepem sa plang daca nu ma uitam =)) oricum acum numi mai plac

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...