Jump to content
Lancelot

La ce arma te-ai inrola?

Recommended Posts

vorba voastra :).....nu prea stiu daca in Romania are vreun rost sa te bagi in armata....poate numai sa te bagi la SRI (brigada anti-tero).....altfel....as alege SAS(Anglia), GIGN(Franta), GSG9(Germania), SPETSNAZ(Rusia)....la americani nu m-as baga pt ca-s multi si prosti.... parerea mea :D .....daca as pleca pt antrenament in alta tara m-as duce la rusi :).....Russian SPETSNAZ ( Spetsnaz 1, Spetsnaz 2, Spetsnaz 3, Spetsnaz 4, Spetsnaz 5, Spetsnaz 6, Spetsnaz 7, Spetsnaz 8, Spetsnaz 9 )

Link to comment
Share on other sites

In Romania nicaieri...in Legiunea Straina...makar mi-as risca viata pt niste bani klumea. :tiphat:

Din Legiunea Franceza nu vi intreg la minte [daca faci fata] (m-am documentat citind niste carti ;))

@OT: Fortele terestre ... viata frumoasa ... aventuri de neuitat ;) [daca ai camarazi pe masura ... ]

Link to comment
Share on other sites

eu aici nu am adus vorba de fortele speciale ale SRI sau ale Armatei >:) acolo nu se ajunge chiar asa direct...:) trust me on this..intai faci armata si apoi daca te vor ei ajungi acolo

Cat despre jandarmi da i-am uitat ..la Rosu se face inca treaba si conditiile sunt ok ptr cei care ar alege jandarmii

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...