Jump to content
frankie

Free Hugs Craiova

Recommended Posts

Nu stii cum sa faci posturi mai repede? I-am dat eu in cap?

In caz ca nu stii am vrut sa fac si eu asa ceva in Bucuresti deci nu ma intereseaza ca au "copiat". Am zis PACAT CA AU FOLOSIT ACEEASI MUZICA precum niste oameni care nu fac ceva de dragul de a o face ci de dragul de a dovedi ceva.

Eu daca as fi reusit sa organizez chestia aia si as fi filmat.. in mod sigur nu as fi pus aceeasi muzica.

ai spus "au copait PANA si melodia". adica au mai copiat si altceva..

anyway..

celor carora nu le convine ce s-a intamplat acolo, sau cum a fost facut filmuletul( trebuie nush ce melodie, etc. .. ) sa nu mai posteze.. heard Ghiba, blk ?

Link to comment
Share on other sites

ai spus "au copait PANA si melodia". adica au mai copait si altceva.. anyway.. celor carora nu le convine ce s-a intamplat acolo sa nu mai posteze.. heard Ghiba ?

Adica e postul facut doar pentru laude?

Ca si initiativa atunci.. jalnica. Daca faceti asta doar ca sa va bage lumea in seama.. pfff..

Link to comment
Share on other sites

ai spus "au copait PANA si melodia". adica au mai copiat si altceva..

anyway..

celor carora nu le convine ce s-a intamplat acolo, sau cum a fost facut filmuletul( trebuie nush ce melodie, etc. .. ) sa nu mai posteze.. heard Ghiba, blk ?

mergi pe coate ca-i apa mica :)

Link to comment
Share on other sites

Adica e postul facut doar pentru laude?

Ca si initiativa atunci.. jalnica. Daca faceti asta doar ca sa va bage lumea in seama.. pfff..

word horus!!

Nu a fost facut cu dragul de a face!!

cum face omu` ceva tu trebuie sa critici in loc sa apreciezi !!

se incearca promovarea lucrurilor "BUNE" din tara asta.macar apreciati...iar daca nu va convine..macar nu mai spuneti..

Link to comment
Share on other sites

blk esti penibil prietene.

critica constructiva ? de ce trebuie sa critici ??? DE CE ? ce trebuie sa faca cineva sa apreciezi si TU ?? sa gaseasca leac pt cancer ?

cat despre melodie, aia e cea mai potrivita pt ca aia a fost melodia din filmul original...si e cea mai frumoasa. Si pe langa asta nu e asa usor sa gasesti o mel. potrivita pt asa ceva k ? Lasa-te ca oi avea tu nu stiu cate clase dar nasul tot pe sus il ai...te simti superior noua

Nu gasesti oameni sa faci asa ceva ??? pai cine ar face asta cu tine ?

Bv tie, ai reusit sa transformi alt thread intr-un thread de cearta ! trebuie sa strici tu totul "vedeto"

@Ghiba : nu prea se inghesuiau strainii pt imbratisari... de aia:P

Link to comment
Share on other sites

Adica e postul facut doar pentru laude?

Ca si initiativa atunci.. jalnica. Daca faceti asta doar ca sa va bage lumea in seama.. pfff..

Blk nimeni nu te obliga sa postezi . Iti place bine , nu asta este , go f...k u'r....lf.

Pa pa va salut de la Plaja Lui Maruta.

Link to comment
Share on other sites

Suntem Romana, pretuiti lucrul asta, pentru ca nu putem sa-l schimbam .... :) Melodie buna pentru "Free Hugs"-urile din romania ar fi Mircea Rusu - Iarba verde de acasa :)) Serios e chiar faina melodia

P.S. blk esti un nenorocit :D ... Tractor tu ai postat ca sa te lauzi si sa mai faci un post sau ce ? :>

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum am zis.. daca nu sunteti capabili sa intelegeti critica atunci ati facut acest gest (free hugs) pentru a fi laudati.. pentru a iesi in evidenta. Un gest extraordinar de ipocrit pe care nu am cum sa nu-l critic.

Vreti sau nu, am dreptate. Atata timp cat voi imi ziceti "daca nu ai nimic pozitiv de zis, dispari" imi dati dreptate. Nu exista numai lucruri pozitive in lume. De fapt exista foarte putine si neapreciate. Faptul ca eu observ greseli pe care voi nu le observati nu ma face un "troll" sau un "spammer".

Ati postat pe un forum public, fiti pregatiti sa auziti tot felul de pareri. Nu mai fiti copilasi sa dati in lacrimi de fiecare data cand nu e cineva de acord cu voi.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum am zis.. daca nu sunteti capabili sa intelegeti critica atunci ati facut acest gest (free hugs) pentru a fi laudati.. pentru a iesi in evidenta. Un gest extraordinar de ipocrit pe care nu am cum sa nu-l critic.

Vreti sau nu, am dreptate. Atata timp cat voi imi ziceti "daca nu ai nimic pozitiv de zis, dispari" imi dati dreptate. Nu exista numai lucruri pozitive in lume. De fapt exista foarte putine si neapreciate. Faptul ca eu observ greseli pe care voi nu le observati nu ma face un "troll" sau un "spammer".

Ati postat pe un forum public, fiti pregatiti sa auziti tot felul de pareri. Nu mai fiti copilasi sa dati in lacrimi de fiecare data cand nu e cineva de acord cu voi.

Nu ti-a zis nimeni sa zici ceva pozitiv am zis ca NU era nevoie sa critici, nu ti-a cerut nimeni sa lauzi acest lucru..cei din filmulet au incercat si ei sa faca ceva, insa nesimtitii, egoistii, ingamfatii ca tine, mereu strica totul pt ca NU au nimic bun de zis !!! NIMIC !! asa ca, dute cu dreptatea ta, bagati-o undeva, NU mai face spam (na ca ti-am zis sa nu mai faci spam), si lasa-ne pt ca nu, repet, NU ne intereseaza ce vrei TU sa zici atata timp cat TU nu reusesti sa apreciezi ceva. Ce greseli observi tu in aceasta campanie "Free hugs" din Craiova ? esti dus ! ! Este un forum public, dar asta nu-ti da dreptul sa iei peste picior lumea, sau sa postezi numai de dragul de a posta sau pt a arata cat de inteligent esti tu frate ... atat iti zic si incetez ca se pare ca n-am cu cine, inainte credeam ca e ceva in capu` tau si chiar te respectam pt cum postai in unele dezbateri, dar se pare ca nu esti decat un ingamfat, si te asigur ca nu sunt singurul care crede acest lucru despre tine ! sper sa fii trist ca acum toata viata..

Rog un moderator sa inchida threadul !!

Link to comment
Share on other sites

la penultimul free hugs din craiova... nimeni nu a acceptat nici un free hug de la componenti trupei " free hugs" ... asta am vazut pe youTuBe... macar acuma ati reusit sa imbratisati pe cienva ?

ps: daca vrei sa faci un roman fericit... ii dai 1milion si te tine minte pe viata

Link to comment
Share on other sites

Guest trauma

"I don't mind where you come from

As long as you come to me..."[sick Puppies]

HEeeeeeeeeeeeeeeeeei freeeeeeeeee hugzzzzzz uahuuu >:D< >:D< >:D<...multumesc pt imbratisari..cei care au "imbratisat"..iar la randul meu la fel..>:D<..toate cele bune tuturor.. :) ...o imbratisare pt fiecare ce simte nevoia...sau pur si simplu vrea >:D< ^_^

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...