Jump to content
7Sev

Soacra

Recommended Posts

Cum planuiti sa va intelegeti cu soacra in viitor ?

Si mai departe cu cine?

cu parintii am vazut acuma cu soacra dupa ai cu fratele apoi cu sora si pentru cei care au mai multi frati cu fratele 1 cu fratele 2.....!

Toti isi doresc sa se inteleaga bine cu soacra ,pentru baieti este mai usor insa pentru ca ei daca se supara o scot afara din casa. :D

Link to comment
Share on other sites

of course not...i-as da bash mai intai si dup-aia un "head-shot" cu grenada...

interesant ... era insa preferabil un topor cu 2 taisuri insa unde mi-ar mai fi spiritul CS :D

Link to comment
Share on other sites

Ce subiect legat de gaming...Pai in primul rand ii dau bani soacrei sa se duca la net cafe si sa se bage p un server CS Link Mania si ii dau headshoturi acolo, dupa aia o provoc la o cursa p NFSU 2 si dk nu reusesc sa o inving acolo o pun sa-mi arate skill-urile la Solitaire...Sa fim seriosi, what kind of fucked up subject is this?Mai bine ii ziceai topicului "Metode de a-ti ucide soacra, chiar dk nici n-ai cunoscut-o si pt ca nu ai ce face te duci sa te antrenezi ca sa gasesti metode meschine de a-i face zile friptesi eventual sa o omori fara sa fi prins!"Io n-am mai intrat de vreo 4-5 zile p forum, dar de atunci si pana acum s-a facut vreo regula ca dk postezi mult si aiurea castigi ceva?In fine...Dk e asa sa ma anuntati si p mine.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...