Jump to content
elusion

Dr. MiniLove

Recommended Posts

Pe zi ce trece vezi cate unu care se plange "cum sa o cuceresc pe cutare .. cutare fata :)" mam gandit sa devin Dr.MiniLove sa nu mai faca lumea atatea Topicuri ...

So Let The Love To Come At Me :wub:

Link to comment
Share on other sites

Poi nu e neaparat sa raspund eu ... vine "inculpatu" .. depune "plangerea" .. "politia romana" il ajuta :) ... Apropo bunny ... ma roade curiozitatea ... cine e sefu pe LINKMANIA?:D

is that a trick question? :) vrazvan i guess, pe numele lui e inregistrat forumul...

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu ma pot abtine :) :D atata am ras la topicurile voastre de dragoste si alea alea, stiam ca primavara avem probleme horrmonale dar vad ca pe multi vara ii apuca fenomenu asta :beer:

Apropo sunt ziare publicitare in care este rubrica "matrimoniale" acolo nici nu trebe sa sti prea multe inafara de a forma un numar de telefon :yupee:

~Spor la cat mai multe topicuri de genu, ca sa pot rade si de acum incolo de uni :bananadance2: :banana:

Link to comment
Share on other sites

Rat, faptul ca tu te multumesti cu fetele din ziar nu inseamna ca toti trebuie sa faca la fel.

Apropo, mai pune si tu mana pe o carte din cand in cand, ca ai unele probleme cu limba romana (vorbita si scrisa). Sau si asta se rezolva tot cu rubrica "Matrimoniale"? ;)

Link to comment
Share on other sites

Un moderator ar trebui sa stearga toate topicurile astea cu love and stuff si sa-l lase doar pe cel cu 12 pagini,sa fie pinned pentru ca sa nu apara 1000 de topicuri cu "vai nu stiu cum so cuceresc".Plz putina ordine pe aici :blink:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...