Jump to content
bloody_

Chris Benoit

Recommended Posts

Terminati ma cu RIP si ce mare luptator era...un ratat ca toti ratatii aia imbracati in latex..carora li se mai urca si creatina la putinul creier pe care il au....

Pana nu e confirmata vestea oficial .nici nu ma obosesc sa citesc ce scrie

Link to comment
Share on other sites

Guest [BK]GeoGeo

RIH rest in hell =)) krek si-a omorat familia cu manevre de wrestling...

UP

joking :-w

Link to comment
Share on other sites

Mare wrestler nu era oricum k eu urmaresc des pe sport.ro wrestling...oricum dak si-a omorat familia ii vai si amar de el acuma...il ia Diavolu la smackdown p-acolo pe unde ii... :box:

Link to comment
Share on other sites

Eu ma uit la wrestling de mult timp , si Chris Benoit a fost unul dintre wrestlerii mei preferati , care a antrenat multi wrestleri ca sa ajunga sa faca meciuri mari (Ex: MVP) , insa dupa ce a facut nu cred ca voi mai vb de el de bine , il urasc pentru ceea ce a facut , si pe Vince McMahon il urasc pentru faza ca ia explodat masina , WWE-ului asta ii lipsea , moartea unui mare wrestler , care mai facea spectacol , nu ceea ce fac John Cena si Batista mai bine ma uit la desene animate decat sa vad meciuri cu cei doi contra Umaga , Khali , Mark Henry sau alte matahale care sunt puse in acest fel de meciuri ca sa arate cat de invincibili sunt Cena si Batista ,wrestling-ul nu-i ceea ce a fost odata .. asa ca pot zice si ca Chris Benoit RIP , si WWE RIP

Link to comment
Share on other sites

pana nu e oficiala vestea eu nu o cred + ca nu am auzit de numele ala in viata mea

Iar la Wrestling nu prea ma uit deoarece nu`mi place . Ce vezi acolo ? Niste oameni cu putin creier la care li se adauga putina creatina .

pentru mine wrestling = lupte regizate ... e imposibil asa ceva ganditi logic ... ii dai cu capu de scari si nu are nimik =))

Link to comment
Share on other sites

^ da mai wrestling-ul fata de celelalte sporturi ca k1 , box etc este 100% regizat , fiecare manevra fiecare miscare in ring a fost exersata de enshpe mii de ori , dar eu tot ma uit la acest "sport" pentru ca mie imi place :P ,

Link to comment
Share on other sites

Chris Benoit era un mare luptator de origine canadiana a luptat in:

Extreme Championship Wrestling, World Championship Wrestling, si World Wrestling Entertainment. De 2 ori World Heavyweight Champion,

A fost unul dintre cei mai tehnici luptatori al generatie lui.

Rest In Peace.

Link to comment
Share on other sites

in spatele acestor lupte din wrestling se invart foarte multi bani, poate omul a picat intr-o capcana.. ceva regizat.. pare greu de crezut ca ar fi putut face asa ceva. Oricum, RIP si el si familia sa.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...