Jump to content
bloody_

Chris Benoit

Recommended Posts

Fostul campion al Statelor Unite, Chris Benoit, a fost descoperit mort luni de politia din Lafayette County impreuna cu sotia sa, Nany, si baiatul lor, Daniel, la resedinta lor.

Se presupune ca Benoit, 40 de ani, care a anuntat ca nu poate onora prezenta sa la Vengeance in weekend, si-a ucis sotia si baiatul in timpul weekend-ului iar apoi s-a sinucis luni dimineata:((

Link to comment
Share on other sites

Guest limbric

wrestling = DESENE ANIMATE

Voi chiar credeti trucajele alea si tot felul de povesti 8-|

Numai copii se uita la aiureli de alea....

Nu cred nimic din lumea Desenelor ;)

uitate la nis meciuri TNA si o sa vezi ca si trucate par foarte reale acolo e prea violent cateodata si chiar daca sunt desene au succes si o sa aiba in continuare trebuie respectati pt cea ce fac ca daca incaseaza o manevra mai aiurea chiar isi rupe un picior sau ceva nu se prefac

Link to comment
Share on other sites

dupa Khali si hardy brothers era cam my fav da mno RIP

PS: TRUCAJ ?!? poate unele, da cand sari peste cap de la 5 m si cazi ca un bivol de 100 kg nu stiu cum poti truca gravitatia :P (JEFF) sunt oarecum niste gimnasti si sunt si buni :D macar mai inveti si tu o miscare ceva :D :violent: :box:

Link to comment
Share on other sites

ya right :huh: . Atata timp cat nu vezi asa ceva pe BBC sau CNN e doar un mare "bullshit" ---din cate vad eu stirea a aparut doar pe site-ul de wrestling si pe Sport.RO (sau mai stiu eu ce posturi de TV mai difuzeaza luptele) , asa ca eu zic ca totul face parte din spectacol . Bleah :wacko: .

Btw nu sunt fan wrestling ... am fost cand eram mai micutz si aveam si eu idol pe Sting (pe vremea cand luptau alde Goldberg / DDP / Macho Randy ../The Giant..etc)

Link to comment
Share on other sites

Stiam de wrestling de cand eram mic ...dar au fost multi ani in care au lipsit cu desavarsire pe programele noastre. M-a bucurat faptul ca am vazut ca cei de pe tvsport au inceput sa difuzeze acest sport. Respectele mele se indreapta celor care sposorizeaza aceste evenimente. Sunt foarte reusite si au mii si mii de fani peste tot in lume !

@ ala caer zicea ca e trucaj si ca doar copii se uita la asa ceva, grow up, o faza de gen: 1 scaun , 1 persoana pe jos, si ii da vreo 2 bucati cu scaunu in cap, ti se pare trucaj ? :blink: Socanta a fost faza cand l`a aruncat pe unu cu spatele pe o masa plina de pioneze,cred ca erau vreo 1000 de bucati acolo. majoritatea i s-au infipt in spate nimerind unii nervi ... a inceput sa tremure cu pionezele in spate. Pana la un moment dat credeam si eu ca sunt trucaje,defapt oricum exista si trucaje, majoritatea meciurilor care se disputa sunt trucate, dar sunt si anumite faze care nu pot fi numite "trucuri". That`s my opinion ... bye :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Socanta a fost faza cand l`a aruncat pe unu cu spatele pe o masa plina de pioneze,cred ca erau vreo 1000 de bucati acolo. majoritatea i s-au infipt in spate nimerind unii nervi ... a inceput sa tremure cu pionezele in spate.

TNA - Abyss vs Brother Runt :P

Nu cred ca e o gluma, desi chiar pare inventat totul...

Shady , s-a difuzat pe ABC , canal la fel de mare ca CNN si BBC ..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...