Jump to content
liquidz

Nepotu lu becali batut mar!

Recommended Posts

Bravo !!! Bravo !!! bine ai facut nene ca i-ai rupt fasu , numai asa scapam de nenorocitii astia care se cred buricu pamantului ca sunt nepoti au masini si multe fite in cap

PS a primit ce merita baiatu cu fata sifonata

nush cati ati observat dar batausul era imbracat bine de unde stiti ca nu are bani......afaceri.. etc

Mai multi bani ca Becali nu are cum sa aiba numa daca nu-i neam cu Tiriac

Cat despre individ si dupa cum il vad eu pe Becali ii va parea foarte rau pentru ce a facut...la-m cunoscut odata si personal pe Becali si are intradevar gandirea lui penibila de razbunator...adica(mi-a facut unu ceva,io intorc inapoi)

O sa vedeti voi ce spune Creator.

Link to comment

cei mai amuzanti au fost aia care nu s au bagat ... uite asa mori in romania daca te ataca careva, avand prosti in jur care savureaza momentul ... defapt de sa iti bati gura ... in salbaticie e ceva normal ... intr`un fel sunt de parere cu majoritatea de aici ... daca esti nepot de principe iti permiti sa faci si figuri pana intr`o situatie de genu ... oricum totodata , stai si te gandesti ca asta i se putea intampla oricui ... how sad

Link to comment

multi ziceti ca a meritat bataia, eu zic ca nu, cu figuri si cu toate ce le avea nimeni nu merita sa pateasca asa ceva, va dati seama doar cum te simti dupa o asemenea bataie....

Oricum Jiji va interveni si nu stiu ce va iesi . :-"

Link to comment

Am privit ca un sadic filmuletul de vreo 5-6 ori mi-a placut la nebunie ;)

Sper sa scape cu bine avocatul, daca berbecul s-a dat jos din masina era clar ca avea de gand sa inceapa o cearta/bataie.

Problema e ca e sustinut de becali care are relatii si stie unde si cat sa dea cu banul.

M-am saturat de toti retardatii, manelarii si cocalarii cu burta care se cred cei mai tari si care au impresia ca toata lumea e la picioarele lor. Bine ca mai sunt si exceptii care iau atitutine si nu se lasa calcati in picioare, chiar daca respectivul are BKL la nrul de inmatriculare.

Nici eu n-as fi sarit sa-l ajut pe becali jr, dimpotriva as fi sarit sa-l ajut pe avocat :) Death to idiocracy!

Link to comment

multi ziceti ca a meritat bataia, eu zic ca nu, cu figuri si cu toate ce le avea nimeni nu merita sa pateasca asa ceva, va dati seama doar cum te simti dupa o asemenea bataie....

Tu crezi ca nepotelul s-a dat jos din masina sa-i ofere o bere respectivului, pentru a-si pastra carnetul? A provocat scandal si a gasit mai mult decat putea duce. De era unul slab de inger, e posibil sa fi vazut un film cu rolurile inversate. Oricum, politia ar trebui sa inceapa prin a suspenda pe 30 de zile carnetul nepotelului. Pentru asta nu trebuie ancheta sau decizie judecatoreasca.

Referitor la batut mar, a fost spectaculos, nimic de zis, dar atat. Multi pumni in figura, nici o lovitura cu adevarat destructiva - tampla, ceafa, ficat, rinichi, articulatii. Cu o treime din acele lovituri, aplicate altfel, putea fi bagat o luna in spital (sau pe veci in scaun cu rotile). Cam drastic :D.

Link to comment

Tu crezi ca nepotelul s-a dat jos din masina sa-i ofere o bere respectivului, pentru a-si pastra carnetul? A provocat scandal si a gasit mai mult decat putea duce. De era unul slab de inger, e posibil sa fi vazut un film cu rolurile inversate. Oricum, politia ar trebui sa inceapa prin a suspenda pe 30 de zile carnetul nepotelului. Pentru asta nu trebuie ancheta sau decizie judecatoreasca.

Referitor la batut mar, a fost spectaculos, nimic de zis, dar atat. Multi pumni in figura, nici o lovitura cu adevarat destructiva - tampla, ceafa, ficat, rinichi, articulatii. Cu o treime din acele lovituri, aplicate altfel, putea fi bagat o luna in spital (sau pe veci in scaun cu rotile). Cam drastic :D.

ahahaha Beeth ce sadic esti =)) :D

p.s A meritat pe deplin ... fi-ti siguri ca o coborit din masina cu gandul la bataie ( bine se aude pe fundal cand zice nush care "hai baiete ca ti-ai cautat-o ) , daca isi vedea de treaba si nu facea pe viteazul nu patea nimic. Totusi e jenant sa vezi cum se aduna lumea sa se uite ca la k1 si sa nu se bage nimeni :|

Link to comment

vai doamne ce ratati toti cei care nu s-au bagat. fie ca ala care a fost batut a fost de vine, dar nu poti sa stai asa sa vezi cum e batut un om, sa-ti ceara disperat ajuta si tu sa stai ca ultima scursura sa te uiti.

Total de acord cu Ahi ! :|

@on-topic

de unde stiti toti ca s`a dat jos cu gandu de a face scandal ? Poate s`o dat jos ca sa isi ceara scuze de la pieton si pietonu l`o luat la pumni. N`ar fi prima oara cand vad asa ceva.

Cat despre bataush, pe langa o amenda frumoasa, niste despagubiri, in max juma de an o sa auzim stiri cum ca pe bataush ba l`o calcat masina, ba a fost batut foarte grav si e in stare critica etc.

Link to comment

@on-topic

de unde stiti toti ca s`a dat jos cu gandu de a face scandal ?

Pentru că se vede pe faţa lui de cocălar manelist ţigan cu tricou mulat pe burtă. Dacă mai pui si faptul că e unul din "clanul oierilor" şi e mai arogant de fire, aş putea să jur că s-a dat jos cu gand la scandal. Cum zicea şi Beeth, asta nu e bătaie serioasă :D

Link to comment

Total de acord cu Ahi ! :|

@on-topic

de unde stiti toti ca s`a dat jos cu gandu de a face scandal ? Poate s`o dat jos ca sa isi ceara scuze de la pieton si pietonu l`o luat la pumni. N`ar fi prima oara cand vad asa ceva.

Cat despre bataush, pe langa o amenda frumoasa, niste despagubiri, in max juma de an o sa auzim stiri cum ca pe bataush ba l`o calcat masina, ba a fost batut foarte grav si e in stare critica etc.

Ar fi chiar interesant sa se intample asa, macar am afla cum functioneaza justitia in Romania, pt ca daca ala pateste ceva e clar ca nepotelul e implicat

Link to comment

Ar fi chiar interesant sa se intample asa, macar am afla cum functioneaza justitia in Romania, pt ca daca ala pateste ceva e clar ca nepotelul e implicat

Tu vrei sa aflii cum functioneaza justitia in Romania? Nu stii inca? Lol.... Pai avocatul ala o sa plateasca de o sa se sature si poate o sa se sinucida apoi injunghiindu-se de 5 ori in spate sau prin spanzurare de clanta unei usi sau poate se va ineca in apa de 3 cm datorita unei crampe musculare. In acest timp, intregul clan al oierilor vor fi plecati la o conferinta pe teme de transhumanta, vor fi o gramada de oameni care vor putea sa jure ca i-au vazut la conferinta, inclusiv un Stevie Wonder autohton care va declara ca i-a placut costumul pe care l-a purtat Berbecali. Pe langa toate astea, Politia va mai gasi un bilet de adio, in care avocatul regreta faptul ca nu a citit Biblia cand era mic si de aceea nu-si iubea aproapele si isi cere scuze familiei Razboinicului Luminii. Acest bilet prezenta niste pete ciudate, care ulterior s-au dovedit a fi pete de zer. Vor aparea si niste zvonuri cum ca Zmarandescu sau chiar insusi Berbecali ar fi scris biletul (datorita multiplelor greseli gramaticale si a mazgaliturilor) dar vor aparea din senin niste doctori care vor sustine ca avocatul era tratat cu halucinogene....

Link to comment

Cu riscul de a primi warn: 80% dintre cei care au postat aici sunt penibili. "Ooooh, frate, ce bine i-a facut!", "Aaa, respect, frate!", "Maaaama, daca eram acolo, saream si eu [sa dau intr-un om deja intins pe asfalt]", "Gie, frate, K1, mama, ce bine-mi pare!".

Stiu ca aveti tendinta sa-i idolatrizati pe cei care fac lucruri de care n-ati fi capabili in veci, dar ati putea s-o lasati mai usor. Sunt curios cum v-ati simti daca ati ajunge sa luati o astfel de bataie.

Link to comment

in max juma de an o sa auzim stiri cum ca pe bataush ba l`o calcat masina, ba a fost batut foarte grav si e in stare critica etc.

Gandesti ca taicameu care a zis ca peste vreun an se da la stiri ca un avocat(batausul) a fost gasit mort intr-o prapastie in timp ce se plimba in zone interzise pe munte.

Link to comment

Ma indoiesc ca va pati ceva avocatul. Credeti ca Becali e atat de prost incat sa aranjeze un "accident" cand stie ca acesta ar fi imediat asociat cu numele lui?

Referitor strict la ce s-a intamplat, mi se pare normal sa-l "faultezi" pe unul care te injura/ sare la bataie. Totusi, e cam mult sa-i dai picioare in gura cand e intins pe asfalt si te roaga sa-l lasi.

Link to comment

Cu riscul de a primi warn: 80% dintre cei care au postat aici sunt penibili. "Ooooh, frate, ce bine i-a facut!", "Aaa, respect, frate!", "Maaaama, daca eram acolo, saream si eu [sa dau intr-un om deja intins pe asfalt]", "Gie, frate, K1, mama, ce bine-mi pare!".

Stiu ca aveti tendinta sa-i idolatrizati pe cei care fac lucruri de care n-ati fi capabili in veci, dar ati putea s-o lasati mai usor. Sunt curios cum v-ati simti daca ati ajunge sa luati o astfel de bataie.

in cazul in care ca o sa ies din masina sa tip sau sa injur pe unu ca a avut "nesimtirea" sa treaca in fata mea pe trecerea de pietoni va rog sa sariti si voi sa ma calcati pe cap cat sunt la pamant

Nu e normal ce s-a intamplat. Cu siguranta nepotelul l-a injurat, dar soferul nu trebuia sa reactioneze asa. Beeth daca te prind pe trecerea , facem un barbut? :D

nepotelul era si soferul care a sarit la pieton :D

Link to comment

Ar fi chiar interesant sa se intample asa, macar am afla cum functioneaza justitia in Romania, pt ca daca ala pateste ceva e clar ca nepotelul e implicat

Vezi raspunsul mai jos :D

Tu vrei sa aflii cum functioneaza justitia in Romania? Nu stii inca? Lol.... Pai avocatul ala o sa plateasca de o sa se sature si poate o sa se sinucida apoi injunghiindu-se de 5 ori in spate sau prin spanzurare de clanta unei usi sau poate se va ineca in apa de 3 cm datorita unei crampe musculare. In acest timp, intregul clan al oierilor vor fi plecati la o conferinta pe teme de transhumanta, vor fi o gramada de oameni care vor putea sa jure ca i-au vazut la conferinta, inclusiv un Stevie Wonder autohton care va declara ca i-a placut costumul pe care l-a purtat Berbecali. Pe langa toate astea, Politia va mai gasi un bilet de adio, in care avocatul regreta faptul ca nu a citit Biblia cand era mic si de aceea nu-si iubea aproapele si isi cere scuze familiei Razboinicului Luminii. Acest bilet prezenta niste pete ciudate, care ulterior s-au dovedit a fi pete de zer. Vor aparea si niste zvonuri cum ca Zmarandescu sau chiar insusi Berbecali ar fi scris biletul (datorita multiplelor greseli gramaticale si a mazgaliturilor) dar vor aparea din senin niste doctori care vor sustine ca avocatul era tratat cu halucinogene....

Total de acord :D

Gandesti ca taicameu care a zis ca peste vreun an se da la stiri ca un avocat(batausul) a fost gasit mort intr-o prapastie in timp ce se plimba in zone interzise pe munte.

Nu neaparat ca gandesc ca taica`tau, dar asta e adevaru, asta e ROMANIA !

Ma indoiesc ca va pati ceva avocatul. Credeti ca Becali e atat de prost incat sa aranjeze un "accident" cand stie ca acesta ar fi imediat asociat cu numele lui?

Referitor strict la ce s-a intamplat, mi se pare normal sa-l "faultezi" pe unul care te injura/ sare la bataie. Totusi, e cam mult sa-i dai picioare in gura cand e intins pe asfalt si te roaga sa-l lasi.

Chiar de aia, ca nu e asa prost incat sa se implice, o sa lase treaba moale o perioada (poate chiar 1 an). Dar pana la urma o sa si`o ia urat de tot avocatu, poate chiar moarte. :| Cu bani rezolvi orice in Romania.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...