Jump to content
The Wizard

Un sondaj mic :)

Un numar de la 1 la 10  

109 members have voted

  1. 1. Ce numar ati alege

    • 1 (unu)
      6
    • 2 (doi)
      7
    • 3 (trei)
      16
    • 4 (patru)
      0
    • 5 (cinci)
      12
    • 6 (sase)
      13
    • 7 (sapte)
      28
    • 8 (opt)
      11
    • 9 (noua)
      6
    • 10 (zece)
      10


Recommended Posts

Poi unu la mana am votat 7 pentru ca nota asta ma insoteste la absolut orice :)) nici mai mare nici mai mica :P

si doi la mana pt ca e numar norocos "pacat ca nu era 13" ca ala il puneam ca e ziua mea de nastere si e una norocoasa pt uni :))

Link to comment
Share on other sites

OMGWTFLOL :blink: doar am citit care sunt regulile sondajului si am dat mai sus sa votez...si m`am uita peste numere si mi`a sarit in ochi direct 7 pe care l`am si votat ....interesant e ca nimeni nu a votat 4 si majoritatea 7.... :cool2:

Link to comment
Share on other sites

am votat 5(pe asta l-am zarit primu') ..... cat dspr explicatia filmuletului mi se pare o prostie. Adica ala vrea sa zica ca ai 33% sanse sa ghicesti daca o persoana se gandeste la nr.7 ... cu alte cuvinte te duci si o dai la plezneala pe strada si incepi sa te rogi ca persoana aia sa se fi gandit la nr 7 , daca nu s-a gandit la 7 , nu-i "nimic" , te-ai facut de kkt asa ca mai incerci : a doua persoana nu o sa se gandeasca cu siguranta la nr.7 , asa ca iar te-ai facut de kkt--->asa ca treci la a treia persoana la care ai sanse ca la prima sa se gandeasca la nr 7 :blink: . => cam aceleasi sanse sa te faci iar de kkt. :cool2:

WOW ce metoda (not) :shoot:

Link to comment
Share on other sites

am votat 5(pe asta l-am zarit primu') ..... cat dspr explicatia filmuletului mi se pare o prostie. Adica ala vrea sa zica ca ai 33% sanse sa ghicesti daca o persoana se gandeste la nr.7 ... cu alte cuvinte te duci si o dai la plezneala pe strada si incepi sa te rogi ca persoana aia sa se fi gandit la nr 7 , daca nu s-a gandit la 7 , nu-i "nimic" , te-ai facut de kkt asa ca mai incerci : a doua persoana nu o sa se gandeasca cu siguranta la nr.7 , asa ca iar te-ai facut de kkt--->asa ca treci la a treia persoana la care ai sanse ca la prima sa se gandeasca la nr 7 :blink: . => cam aceleasi sanse sa te faci iar de kkt. :cool2:

WOW ce metoda (not) :shoot:

nu prea ai inteles...

cand esti fata in fata cu omul si ii spui sa aleaga un nr de la 1-10 mai faci si o smecherie ai sanse mult mai mari decat pe forum ca respectivul sa aleaga nr 7

si mai era o explicatie cum sa iesi elegant din kkt daca primul nu alege nr 7, dar de cele mai multe ori daca faci ce trebuie nr ales e 7.

Link to comment
Share on other sites

pai si pana la urma care e metoda de a te influenta sa alegi 7?

Nu e nici o metoda , omu' se duce la plezneala(adica cum io fi norocu') bazanduse pe subconstientul subiectilor lui...(fiindca persoanele cu o varsta cuprinsa intre 17-40 ani , sa zicem, pe durata copilariei lor au citit basme in care cifra 7 predomina , impreuna cu cifra 3) . Acum eu is curios la ce numar o sa se gandeasca peste 15 ani , copii care au acum vreo 6-8 ani ? (ca astia in loc de feti-frumosi...se omoara la GTA si CS)

LE : lol inside =)) , triple posting , e prima oara cand vad :photo:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...