Jump to content
Freak

In proportie de 90% ...

Recommended Posts

Nu vreau sa par nesimtit, dar mi se pare ca e foarte usoara treaba ;) . Pe vremea cand am dat eu bacul a trebuit sa analizam o poezie de la Bacovia...:|

La primele 2 subiecte nici nu trebuie sa invatati, ci doar sa scrieti ideile voastre ;)

Link to comment

Oricum aia e FAKE ... daca te uiti atent se vede ca e editata ... sunt chenare cu scris nou pus peste cel vechi si se observa nuantza de alb de la scrisul cel nou, e mai "stralucitor".

Dar daca ar fi sa existe asa ceva acum, nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi mai incolo ...

Link to comment
Guest Bogdan

Varianta asta e ceva de genu...varianta 69 la chestionarele de examen pentru carnetu de sofer...trebuia mai degraba sa postezi la funmania nu la stiri si informatii :D

Link to comment

Acum lasand gluma la oparte..nu trebuia sa mai fie si o compunere? Sau la aia nu s-a mai gandit?

Cu siguranta este si subiectul 3, pentru ca punctajul total pe care se poate acumula dupa cele 2 subiecte ajung in total la 70 de puncte.

Deci...mai exista si o compunere sau ceva de genul, numai ca aceea e pe alta pagina :)

Link to comment
Guest Bogdan

Voi inca nu ati inteles ca e un subiect facut la misto?! ce tot compuneri vreti ?! Subiectul 3: scrieti o compunere despre viata unui mare manelist?! sau apartenta piesei As renunta la specia manelelor?! E O GLUMA!!!

Link to comment

ce "destept" ii cel care a pus stirea asta....pe langa ca dai informatii gresite te mai dai si grozav....daca cititi cu atentie ... corect era sa fie cu caractere romanesti ... dar tot ce-i corectat e fara caractere romanesti ... daca tu ai facut fake-ul asta ... esti de nota 1 ... si ca un sfat dupa "," se lasa spatiu si nu inainte...citez: "Cash Cash , port la mine bani cash", alta chestie ar mai fi fundalul folosit ... se vede de la o posta ca-i editat ... Doamne ce minte iti trebe sa postezi asa ceva....esti chiar penibil !

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...