Jump to content
Frankenstein

INCREDIBIL: Curiero saboteaza RDS-ul !

Recommended Posts

Dumnezeule mare, cata nesimtire atat din partea curiero cat si din partea RDS. Ai dreptate la faza cu caserita, si mi-e mi-a zis ca vine cu intarziere, de 4 luni nu mai vine nici o factura RDS, nimic. !!!! si stau si in Baia Mare, nu in constanta !

Link to comment
Share on other sites

Dumnezeule mare, cata nesimtire atat din partea curiero cat si din partea RDS. Ai dreptate la faza cu caserita, si mi-e mi-a zis ca vine cu intarziere, de 4 luni nu mai vine nici o factura RDS, nimic. !!!! si stau si in Baia Mare, nu in constanta !

Dumnezeule mare, cata nesimtire atat din partea curiero cat si din partea RDS. Ai dreptate la faza cu caserita, si mi-e mi-a zis ca vine cu intarziere, de 4 luni nu mai vine nici o factura RDS, nimic. !!!! si stau si in Baia Mare, nu in constanta !

+1

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

acum inteleg de ce nu primeam factura :D !

parerea mea...o firma concurenta curiero a facut asta...or fi luat ei facturile de prin blocuri si au facut filmuletu.Cel putin in targu mures nu am probleme cu factura...curiero e firma destul de serioasa...cred

Link to comment
Share on other sites

parerea mea...o firma concurenta curiero a facut asta...or fi luat ei facturile de prin blocuri si au facut filmuletu.Cel putin in targu mures nu am probleme cu factura...curiero e firma destul de serioasa...sigur concurenta a facut asta!

Nu cred ca ar fi cineva in stare sa faca asta, oricat de mare concurent ar fi cu acea firma curiero.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

Or fi atat de tampiti incat sa arunce la intamplare zeci de facturi? in loc sa le distribuie...sincer nu prea cred...oricum...their problem!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...