Jump to content
Guest xVaRcoLaCx

Cum sa cuceresc o fata de 15 ani?

Recommended Posts

Guest xVaRcoLaCx

Sal am si eu o rugaminte la voi ziceti-mi si mie cum sa cuceresc o fata de 15 ani???? ati terminat cu "|loqikal| si am inceput eu sa va intreb:) va rog ziceti-mi si mie dati-mi cateva sfaturi .... ms mult.....in caz de aveti nevoie de vreun server de LineageII...Cstrike....etc ....apelati la mine sunt un Developer bun aproape toti care joaca aceste jocuri ma cunosc:)....

Link to comment
Share on other sites

Cred ca ar trebui deschis un nou subforum: "Sfaturi pentru viata sentimentala" :P .

La 15 ani... ce vremuri. Stilul direct mergea foarte bine pe vremea mea (adica acum 4 ani). Vorbesti cu ea, o iei in brate, o saruti si gata. Cred ca si acum ar merge la fel... presupunand ca o faci sa fie atrasa de tine. Altfel vei avea parte de un moment oarecum penibil.

Link to comment
Share on other sites

=)) Serenity "pe vremea ta" doar nu ai 80 de ani =))

varcolac trebuie sa ai talent. ziceai ca esti ceva cu lineage si cs vezi daca le are cu jocurile si calculatorul poate o cuceresti asa :)

Link to comment
Share on other sites

Sau poate nu. Mat3y, ideea ar fi buna daca astfel de preocupari comune ar permite trecerea la ceva mai romantic. Dar asa, stand si vorbind despre jocuri, eventual jucandu-se samd, ea ajunge sa-l vada ca pe un amic foarte bun. Si nimic mai mult.

Decat sa faci apel la strategii si tertipuri, mai bine ii arati direct ce vrei. Chiar daca nu vei reusi, macar castigi experienta pentru data viitoare.

Link to comment
Share on other sites

decat sa cauti metode pe un forum si sa aplici metodele altora, mai bine esti tu insuti, cu ideile tale fie ele bune sau rele si incerci sa rezolvi ceva. poate nu-ti iese din prima dar cu timpul o sa te perfectionezi.

Link to comment
Share on other sites

forumul asta o ia la vale incet dar sigur ........ ala cauta nick altu vorbeste despre leucemie asta cum sa agate fete de 15 ani

@on topic la 15 ani trebuie sa te placa cea mai buna prietena a ei si sa iti puna o pila buna daca prietena e contra ta la fel va fi si ea ........

ps lame thread

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...