Jump to content

Recommended Posts

Stiu ca am mai postat un thred asemanator cu sk8boarduri, dar nu ma pot hotara daca sa cumpar sk8 sau bmx, dar neaparat vreau sa fac una din astea vara asta.Deci ma intereseaza marci, si cam de unde pot sa cupar?

......................................

Am vazut pe www.bmxmagazin.ro un Haro M5 Flatland .Ce ziceti?Ca stil vreu sa fac flatland/street.

Link to comment
Share on other sites

cum ? nu ai magaznine prin orash cu biciclete ? mai bine ti-ai lua bicicleta ca mai faci miscare ...

si pe placa de la sk8board nu faci? oO, poti face miscari mult mai complexe decat alea pe bicicletta

Link to comment
Share on other sites

cum ? nu ai magaznine prin orash cu biciclete ? mai bine ti-ai lua bicicleta ca mai faci miscare ...

Pai da sunt dar is DHS-uri si First bikeuri, si parerea mea e ca nu sunt bune, vreu ceva mai bun...

si pe placa de la sk8board nu faci? oO, poti face miscari mult mai complexe decat alea pe bicicletta

miscari de astea nu poti sa faci cu placa

Link to comment
Share on other sites

Pai da sunt dar is DHS-uri si First bikeuri, si parerea mea e ca nu sunt bune, vreu ceva mai bun...

miscari de astea nu poti sa faci cu placa

lol frate :o oare cat i a trebuit sa exerseze :o

Link to comment
Share on other sites

Pai da sunt dar is DHS-uri si First bikeuri, si parerea mea e ca nu sunt bune, vreu ceva mai bun...

miscari de astea nu poti sa faci cu placa

fii sigur ca si cu skateboard-ul ai mutle oportunitati de a executa anumite miscari ! ;) nu`ti bate capu -> have a break,have a kit-kat ! :D :nanana:

Link to comment
Share on other sites

sprea deosebire de sk8, cu bicicleta nu obosesti asa repede si poti sa mergi pe mai toate drumurile in schimb cu un dintrala doar pe asfalt

PS: cu un sk8 te rupi, spargi, indoi, etc mai repede :)

Link to comment
Share on other sites

sprea deosebire de sk8, cu bicicleta nu obosesti asa repede si poti sa mergi pe mai toate drumurile in schimb cu un dintrala doar pe asfalt

PS: cu un sk8 te rupi, spargi, indoi, etc mai repede :)

Word ;)

I-ati ma un ATV sa-ti spargi capu exact asa cum mi l-am spart si eu =))

OT: sk8 sau BMX, nu conteaza, ia-ti ceea ce crezi ca te va ajuta cel mai mult la scheme

Link to comment
Share on other sites

Man fratemio o cumparat un DHS direct din fabrica si in doua saptamani a mai ramas jumate din ea.Nu vreau sa iau ceva ce no sa dureze...

:right:

Haro recomand. Daca vrei MTB, alege un cadru Tucana, o furca simpla, la trial nu ai nevoie mare lucru, si niste jante holes... :)

Link to comment
Share on other sites

:right:

Haro recomand. Daca vrei MTB, alege un cadru Tucana, o furca simpla, la trial nu ai nevoie mare lucru, si niste jante holes... :)

lool furca simpla?

daca vrea sa faca schem ii trbe 100% furca hidraulica

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...