Jump to content
vudu

La Multi Ani Diablo

Recommended Posts

ce-i asa special la tine incat meriti topic? /:)

n`am inteles care e problema ta?!? trebe sa fi cineva special ca sa meriti un La Multi Ani de la prieteni de pe forum ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

da, cam asta e ideea. inteleg sa-i faceti topic lui Lancelot, om cu multe posturi, inteleg sa-i faceti topic Florii de colt, inteleg sa-i faceti lui Estel dar cine mai e si Diablo incat sa merite topic? Pe cati de aici crezi ca-i intereseaza topicul asta, in afara de dorinta de a mai face un post in plus? Daca esti prieten asa bun ai macar decenta de a-i face urarile in privat, in cel mai rau caz pe YM, dar normal ar fi sa-i dai un telefon ceva, daca tot tii atat la el.

Repet, cati de aici au spus "lma" pentru ca-l cunosc si ii doresc asta? Acum parca vad ca rasar 2-3 iepuri bucurosi ca mai au timp sa mai faca un post si se lauda ca ei il cunosc.

Link to comment
Share on other sites

crede`ma ca il cunosc destui de multi oameni care il stiu pe diablo..

si stai linistit ca i`am facut urarile pe mess..

ps: inteleg sa-i faceti topic lui Lancelot, om cu multe posturi LOL din cea ce zici tu aici rezulta ca trebe sa ai multe posturi ca sa iti faca cineva topic de lma ?

in fine...

Link to comment
Share on other sites

da, asta zic. ai multe posturi-> esti cunoscut de marea parte a celor care posteaza frecvent pe forum, continutul posturilor este cunoscut, modul de gandire asemenea; de asta am zis ca lui ii puteati face topic.

Eu nu am intrebat cati oameni il cunosc pe diablo ci cati din cei care au postat aici chiar il cunosc.

Si daca i-ai facut urarile pe mes de ce ai mai facut topic? Probabil toti cei pentru care conteaza acest diablo ar fi stiut ca e ziua lui si nu aveau nevoie de acest topic. Repet, este doar pentru spam. e genul de topic unde orice utilizator vine si spune "uau, uite un topic in care fac un post degeaba." Nu avem nevoie de asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

La multi ani again ;)

P.s.: mai era unu pe la mu :rofl1:

Ahilosu, diablo e un player vechi si sunt sigur ca este cunoscut. Numarul de posturi nu reflecta nimic pe Linkmania, este dreptul oricui de a avea un post cu la multi!

Da degenereaza uneori in spam, dar daca ar fi sa aplicam ce ai zis ( "uau, uite un topic in care fac un post degeaba." ) ar trebui sa postez toate stirile pe la sport closed.

Link to comment
Share on other sites

da, cam asta e ideea. inteleg sa-i faceti topic lui Lancelot, om cu multe posturi, inteleg sa-i faceti topic Florii de colt, inteleg sa-i faceti lui Estel dar cine mai e si Diablo incat sa merite topic? Pe cati de aici crezi ca-i intereseaza topicul asta, in afara de dorinta de a mai face un post in plus? Daca esti prieten asa bun ai macar decenta de a-i face urarile in privat, in cel mai rau caz pe YM, dar normal ar fi sa-i dai un telefon ceva, daca tot tii atat la el.

Repet, cati de aici au spus "lma" pentru ca-l cunosc si ii doresc asta? Acum parca vad ca rasar 2-3 iepuri bucurosi ca mai au timp sa mai faca un post si se lauda ca ei il cunosc.

:ceuameni:

Link to comment
Share on other sites

Lol ce ma enervati. Esti moderator si de-acum ti s-a urcat la cap. Tie ti-ar palcea sa-ti spuna cineva Ce-i cu ratatul asta, da-l naibii de moderator...? Cum te-ai simti? Si, ca sa fac o paranteza, cand am ironizat un n00b cu doua posturi (ca tot ai adus vorba), ai sarit imediat cu un post kilometric, de ziceai ca am jignit tot forumul...

Patru posturi doar pentru a spune ca x a facut spam, iar tu ne vorbesti noua de mai multe posturi?

PS: Ma duc si postez si eu aiurea. Cand va fi ziua mea, deschizi un topic cu La Multi Ani!?

PPS: Daca incepem acum sa dezbatem problema spam-ului in general, tu vei fi de vina ;)

PPPS: 1639 posturi... cam cate trebuie pentru a se face remarcat omul?

Link to comment
Share on other sites

la multi ani Diablo :D

da, cam asta e ideea. inteleg sa-i faceti topic lui Lancelot, om cu multe posturi, inteleg sa-i faceti topic Florii de colt, inteleg sa-i faceti lui Estel dar cine mai e si Diablo incat sa merite topic? Pe cati de aici crezi ca-i intereseaza topicul asta, in afara de dorinta de a mai face un post in plus? Daca esti prieten asa bun ai macar decenta de a-i face urarile in privat, in cel mai rau caz pe YM, dar normal ar fi sa-i dai un telefon ceva, daca tot tii atat la el.

Repet, cati de aici au spus "lma" pentru ca-l cunosc si ii doresc asta? Acum parca vad ca rasar 2-3 iepuri bucurosi ca mai au timp sa mai faca un post si se lauda ca ei il cunosc.

cine-i Estel? :huh:

iepuri? :huh:

ps: si totusi ahilosu, esti moderator cs, nu global, pe-aici esti un simplu user, nu inteleg ce te agiti ca o sticla de pepsi. 8-|

pps: la cate posturi ai, foarte cunoscut esti, moderator spammer. =))

le: ok, Estel e nwradu, chiar crezi ca-i stiu pe toti cum ii cheama? sau ar trebuii? ;;)

Link to comment
Share on other sites

vezi tu edyboss, de aici se vede cate stii tu despre forum. Estel - NwRadu administrator linkmania.

Angel of Darkness, spre binele tau, sper ca nu m-ai facut retardat. Eu nu am spus, nici nu am insinuat asa ceva despre Diablo. In schimb daca tu ai facut asta ne parasesti o lunga perioada.

Una e sa jignesti un user, fie el si cu 2 posturi si alta e sa faci tipic de lma pentru un necunoscut.

1639 de posturi din care 95% in MU. right? din care vreo 800 numai in Guilds.

Link to comment
Share on other sites

vezi tu edyboss, de aici se vede cate stii tu despre forum. Estel - NwRadu administrator linkmania.

Angel of Darkness, spre binele tau, sper ca nu m-ai facut retardat. Eu nu am spus, nici nu am insinuat asa ceva despre Diablo. In schimb daca tu ai facut asta ne parasesti o lunga perioada.

Una e sa jignesti un user, fie el si cu 2 posturi si alta e sa faci tipic de lma pentru un necunoscut.

1639 de posturi din care 95% in MU. right? din care vreo 800 numai in Guilds.

Posturile de la guilds sunt necontorizate dar totusi apar in descriere. Stai linistit nu vrea nimeni sa te ajunga la posturi daca vrei iti mai dam de la noi, este un forum de gameri in principiu scopul este sa ne distram indiferent de numarul de posturi sau gradul de cunoastere.

Acum ca toata lumea ti-a inteles parerea lasa-l si pe Diablo sa se bucure de acest topic, cred ca toata lumea te-a ascultat si ti-a inteles parerea.

on-topic: La multi ani Diablo, sanatate si virtute :P

Link to comment
Share on other sites

Repet, este doar pentru spam. e genul de topic unde orice utilizator vine si spune "uau, uite un topic in care fac un post degeaba." Nu avem nevoie de asa ceva.

referitor la asta, nu te referi cumva la topicul cu poze useri? acolo ai si cate 3 posturi pe pagina.. fara a atasa poze noi, numai ca sa te dai cu "pretioasa" parere. dar sa trecem peste si sa revenim ontopic.

Da, il cunosc pe Diablo, poate pentru tine sunt un "iepure" sau cum ai zis mai sus, dar sincer nu ma intereseaza parerea ta. Userii au vrut sa isi exprime aprecierea pt Diablo, au facut-o... care e problema ta? da pm la fiecare sa vezi daca il stie sau nu de pe undeva daca esti asa curios cati il cunosc si cati nu. this is not spam... du-te la cs daca ai chef de moderat, cum s-a zis si anterior aici esti un simplu user si parerea ta e egala cu a oricaruia. si noi -majoritarii- spunem ca e util asa un topic.

Buh-bye

LE: ref la raspunsul tau... am trecut peste faza aia, dadeam numai un exemplu din ce am observat... te rog nu mai povesti de bagatori in seama ca tu esti omniprezent cu cate o replica acida (de obicei si deplasata). Cat despre modul tau de postare, da, ma deranjeaza, ma deranjeaza pana si prezenta ta aici- nu ai ce cauta intrucat nici nu cunosti sarbatoritul... daca vrei iti dau un pm cu exact parerea mea... numai sa ai stomac sa o digeri...

Nu am simtit nevoia sa ma fac auziT (in mod ciudat la masculin) ci numai sa remarc ce nu imi convine. Tot timpul cand e vorba de un topic de "La Multi Ani" vine cate un smartpants care zice "aaalt topic de spam?" ei bine da, alt topic in care noi, userii, relationam. Imi pare rau daca noi nu suntem la fel de acizi si frustrati ca tine dar hey, some of us DO have a life.

Link to comment
Share on other sites

de aici se vede cate stii tu despre forum. Estel - NwRadu administrator linkmania

si cu ce e el mai presus ca Diablo ?

cine mai e si Diablo incat sa merite topic?

o persoana mai cunoscuta ca Estel

Si apropo trebuie sa fi mare om ca sa poti sa iti deschizi un topic? De exemplu daca eu vreau sa imi deschid 3posturi numai dspr mine..ma opreste cineva?( in primul post discut cu ceilalti comportamentu' meu..in al doilea dspr stilul de a ma imbraca....cat de bine dau cu pumnu...etc...nu vad care e prbl ..e subforumul Discutii Generale <--asa ca nu as fi off topic)

Una e sa jignesti un user, fie el si cu 2 posturi si alta e sa faci tipic de lma pentru un necunoscut.

Nu stiu ce ai vrut sa spui cu asta...dar e mai grav sa jignesti un user . Btw necunoscutul ala e mai intai de toate om si el...si pt multi mult mai cunoscut ca tine si cunoscutii tai.

Angel of Darkness, spre binele tau, sper ca nu m-ai facut retardat.In schimb daca tu ai facut asta ne parasesti o lunga perioada.

Dute mah ca nu te cred :P . Stai linistit ca nu te-a jignit....doar a facut o paralela la reactia care ai avut-o tu.

Acum arata ca esti mai destept ca mine , si cedeaza ..opreste spammul .

Diablo sper ca ai baut si in cinstea linkmaniacilor un pahar de vin/bere.

Link to comment
Share on other sites

Shadymoto e exemplul clar de bagator in seama.

eu spun "una e sa jignesti un user etc" si el spune:Nu stiu ce ai vrut sa spui cu asta...dar e mai grav sa jignesti un user . Btw necunoscutul ala e mai intai de toate om si el...si pt multi mult mai cunoscut ca tine si cunoscutii tai.

-> clar ca nici macar nu a citit topicul, nu stie de ce am dat reply-ul ala.

Serenity care-i problema ta cu modul meu de postare? Am fost off-topic in poze? Probabil inca te deranjeaza ca te-am caracterizat verde-n fata. Trist.

Amuzant e ca nici macar nu ma refeream la tine cu "iepuri", pentru ca din postul tau era clar ca-l stii pe Diablo dar ai simtit nevoie sa te faci auzit.

Link to comment
Share on other sites

Guest ashwin

Shadymoto e exemplul clar de bagator in seama.

eu spun "una e sa jignesti un user etc" si el spune:Nu stiu ce ai vrut sa spui cu asta...dar e mai grav sa jignesti un user . Btw necunoscutul ala e mai intai de toate om si el...si pt multi mult mai cunoscut ca tine si cunoscutii tai.

-> clar ca nici macar nu a citit topicul, nu stie de ce am dat reply-ul ala.

Serenity care-i problema ta cu modul meu de postare? Am fost off-topic in poze? Probabil inca te deranjeaza ca te-am caracterizat verde-n fata. Trist.

Amuzant e ca nici macar nu ma refeream la tine cu "iepuri", pentru ca din postul tau era clar ca-l stii pe Diablo dar ai simtit nevoie sa te faci auzit.

Hai ca dupa faza asta, chiar esti cunoscut, meriti topic de la multi ani. Esti vedeta, deja nu te mai suporti. Ce nu-ti convine? UN TOPIC? Exista topic in care sa nu-ti bagi tu nasul? Din 10 topice in 9 creezi probleme. Mai calmeaza-te.

Link to comment
Share on other sites

n-am zis ca vreau topic, de fapt chiar nu ma intereseaza asa ceva.

arata-mi acele topicuri in care fac scandal, ba mai mult, arata-mi ca sunt 9 din 10 in care fac scandal. alt bagator in seama. blk, bunny?

Link to comment
Share on other sites

Guest ashwin

n-am zis ca vreau topic, de fapt chiar nu ma intereseaza asa ceva.

arata-mi acele topicuri in care fac scandal, ba mai mult, arata-mi ca sunt 9 din 10 in care fac scandal. alt bagator in seama. blk, bunny?

Ce ai facut tu in topicul asta e de prost gust, ceea ce-ti strica imaginea ca "moderator" si ca membru al stafului linkmania. Bagator in seama? :) Nu ms, prefer sa raman la rank-ul de "avocat", cum imi zicea cineva odata. Sunt curios cati sunt de acord cu ce ai scris tu in acest topic.

ps: sunt ashwin acum, nu cunosc niciun blk sau bunny. ;;)

pps: oricum respectele mele pentru diablo, tot ce-ti doresti in viata sa ti se indeplineasca, si nu pune la suflet ce spune nenea de mai sus, o fi gelos ca nu ia facut nimeni thread cand a fost ziua lui. Trist.

pps: Freste-ma Doamne sa nu ma apuc de cs.

Link to comment
Share on other sites

ahilosule nu mai fa flame aiurea... just get out ok? nu il cunosti, nu iti pasa cine e.. nu ii strica placerea sarbatoritului. esti displacut de majoritate din cauza felului tau de a fi. nu e vb de invidie sau de orice sentiment parsiv, ci pur si simplu de personalitate, stil de exprimare. just go away and let us be, ok?

Link to comment
Share on other sites

Man, calmeaza-te...

Am ajuns sa ne certam in cauza unui banal topic La Multi Ani!... Pai atunci, ce sa mai zicem de topic-ul Pro/contra Basescu? Ar trebui sa ne injuram mai ceva ca pe strada...

Tu chair nu vrei sa renunti? Chiar nu constati ca tu ai inceput si un spam si un flame? Daca nu te bagai, spunea fiecare un La Multi Ani!, si termina povestea. Acum, daca tot de deranjeaza, vom face cate doua sau mai multe posturi in acest topic, care nu au nici o legatura cu titlul. In plus, suntem patru pe tine, dar tu esti mai destept, pentru ca esti... moderator.

Nu ma refeream strict la tine in acel post, dupa cum a spus si ShadyMonto, si sa stii ca nu ma impresionezi cu texte gen ne vei parasi pentru O LUNGA peroada de vreme. Un moderator nu e moderator ca sa imparta ban-uri in toate diectiile...

Doar informativ, mai am cont-uri pe multe alte forumuri, deci daca vei intelege ceea ce vrei tu sa intelegi, nu imi voi cere scuze, si nu voi face tot ce imi sta in cale pentru a-mi recupera cont-ul, deci again nu ma impresionezi...

Daca vrei sa ne mai certam, hai sa o facem prin intermediul mesgeriei private, ca sa nu mai spui cine stie ce minune...

Link to comment
Share on other sites

' date='May 21 2007, 13:42' post='1968808']

Ahilosu, diablo e un player vechi si sunt sigur ca este cunoscut. Numarul de posturi nu reflecta nimic pe Linkmania, este dreptul oricui de a avea un post cu la multi!

Care jucator vechi ? /:) Eu am jucat martie-august 2005 si nu am tupeul sa ma numesc jucator vechi. Poate e vechi fata de unii care joaca acuma, dar fatza de un cblt, equinox, myst si altii, e nou.

Cat despre restu care i`ati sarit in aparare, daca chiar nu stiti cine e ESTEL, chill, ca e clar, nu prea aveti treaba.

Nu am nimic cu acest Diablo, stiu doar ca e prieten ff bun cu vudu, nu strica un topic de LMA, dar sa fie facut la MU, daca el nu are treaba cu aceasta sectiune. Chill ppl, ca va agitati degeaba si va riscati useru pe forum !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...