Jump to content
M1nDH4cK

Gamerilor Le Pasa !

Recommended Posts

Cu totii stim despre dezastrul ce s-a abatut asupra judetului Timis in ultimele saptamani.

Zeci de sate aflate de-a lungul raurilor Timis, Bega si Barzava au fost afectate, sute de case au fost distruse sau avariate,

sute de familii au ramas pe drumuri, singura lor avere fiind un singur rand de haine.

AICI veti gasi lista completa a comunelor afectate de inundatii.

AICI este un thread unde veti gasi diverse poze cu ravagiile facute de inundatii facute de useri ai forum-ului ComputerGames plus discutii pe aceasta tema.

Donatia minima este de 100.000 Lei, o suma de care, dupa mine, nu ar fi pentru majoritatea o mare problema sa se desparta. Ganditi-va ca este pentru un scop nobil.

Haideti sa aratam ca si noua ne pasa !

Donatiile se pot face AICI

Alte detalii despre campanie le puteti gasi AICI

Link to comment
Share on other sites

Am ji eu o intrebare, poate e stupida, dar de ce in pm trebuie sa dam NOI bani, statul nu poate sa dea bani??? Doar e vina lor ca nu au facut baraje si canale de irigatii sau ce naiba erau :(

Mamaie-mea a dus cativa saci de haine la corturile militarilor care le duceau la Timisoreni,cred ca au ajuns, daca nu cumva le-au luat militarii la ei acasa :)

Pacat de ei... eu ma bucur ca stau la oras... si la bloc... poate sa vina apa pana la etajul I(unde stau eu) :)Mai mult nu ...

Damn... mie imi arde de gluma si altii sufera... :shootme :crybaby: :crybaby: :gun:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...