Jump to content
IceMan

Sexy referendum

Recommended Posts

Spiritele incep sa se infierbante in Romania, pe masura ce ne apropiem de 19 mai, data referendumului. Simona Sensual si Andreea Tonciu intra si ele in competitia electorala asa cum nimeni nu a mai facut-o vreodata: cu sanii goi.

Cele doua fete au fost pana de curand prietene, dar s-au certat atunci cand presedintele Basescu a fost suspendat. Simona crede ca ar fi mai bine ca Romania sa mearga pe mana unui alt presedinte, pe cand Andreea spera ca Basescu sa revina la carma tarii.

Fetele aduc voturi pozand cu sanii goi

Fetele vor atat de mult ca la referendum sa iasa rezultatul dorit de ele incat au decis sa se dezbrace pentru a strange cat mai multe voturi. Fosta prezentatoarea a rubricii meteo din Libertatea, Simona Sensual, ne-a marturisit ca va merge sambata la vot, pentru prima oara in viata ei. 'Dar daca 322 de parlamentari au spus ca trebuie demis, inseamna ca stiu ei ceva', ne-a declarat vedeta. De partea cealalta, Andreea crede ca Basescu este cel mai potrivit sa conduca Romania. 'Vreau sa ii arat Simonei ca sunt mai frumoasa si ma pricep si la politica', spune Andreea.

sursa

Link to comment

vai de mine ... cat de inteligente pot fii aceste "fenomene ale naturii" ... cand le vad asa imi vine sa emigrez la ungurii

Mai mult ca sigur nu stiu ce insemana politica ... si-au facut si ele o viziune asupra politicii din filmele care le-au vazut pe la TV ...

"stupid girls" vb lui pink

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...