Jump to content
udvaritibor92

Ce inseamna ,,Clearly i struck your fancy``

Recommended Posts

Inseamna ca ti-a atins un punct de interes , ori o gluma sarcastica sau in cel mai rau caz sarcasm sec cu gheata . Verifica contextul .

{Serenity double-post}

Contextul:

Hmm thanks for that, but thats ok. I think ill keep it.

Nah im not surfing the internet for dudes. I have a lovely boyfriend thanks, i just happen to know a lot of people.

Cheers for the message though. Clearly i struck your fancy

----------------- Original Message -----------------

From: TB

Date: Apr 30, 2007 12:06 PM

...has a look on her face like when shes on the toilet.:P

You should really change that pic dude...

I see you have like 150 friends, are you like another one of those dorks SURFING THE INTERNET FOR DUDES.

The pic with you and the rhino was really sweet though.

Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca ai aratat un anumit interes pozei/avatarului respectivei persoane , intrucat i-ai trimis un e-mail . Struck your fancy reprezinta faptul ca atentia ti-a fost captata de acea poza , tu fiind dornic sa afli daca se incadreaza sau nu in stereotipul "horney dork" la care te gandeai tu , persoana avand toate elementele dubioase : sute de e-prieteni si o poza caraghioasa cu o fata , tip de poza care este folosita pentru travestirea virtuala .

Edit: Am mai citit o data si observ altceva , poate curiozitatea ta a fost daca este un homosexual veritabil sau nu ?

Nu se intelege exact , dar ideea este aceeasi .

Sper ca ai fost lamurit .

Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca ai aratat un anumit interes pozei/avatarului respectivei persoane , intrucat i-ai trimis un e-mail . Struck your fancy reprezinta faptul ca atentia ti-a fost captata de acea poza , tu fiind dornic sa afli daca se incadreaza sau nu in stereotipul "horney dork" la care te gandeai tu , persoana avand toate elementele dubioase : sute de e-prieteni si o poza caraghioasa cu o fata , tip de poza care este folosita pentru travestirea virtuala .

Edit: Am mai citit o data si observ altceva , poate curiozitatea ta a fost daca este un homosexual veritabil sau nu ?

Nu se intelege exact , dar ideea este aceeasi .

Sper ca ai fost lamurit .

am trimis mesajul la o fata care facea o fata caraghioasa cu ochii inchisi

http://www.myspace.com/alexajadexxx

Link to comment
Share on other sites

Struck your fancy reprezinta faptul ca atentia ti-a fost captata de acea poza , tu fiind dornic sa afli daca se incadreaza sau nu in stereotipul "horney dork" la care te gandeai tu , persoana avand toate elementele dubioase : sute de e-prieteni si o poza caraghioasa cu o fata , tip de poza care este folosita pentru travestirea virtuala .

Inseamna ca am ghicit corect prima oara .

Succes in continuare .

[daca ai nevoie de o traducere mai usoara : ti-a spus "struck your fancy" deoarece ai fost asa de dornic sa afli daca este un baiat care se da drept fata pentru a avea o lista mare de ID-uri si sa pacaleasca lumea , incat i-ai lasat mesaj ]

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...