Jump to content
SirDanju

Ajutor De La Admini Si Cunoscatori.

Recommended Posts

Dupa cum am citit pe Forum un Clan trebuie sa aiba minim 5(cinci) membrii.Ok mi se pare normal.Dar daca vrem sa jucam mai multi cu acelasi Index dar inca nu suntem un clan se poate.Poate nu vom fi niciodata un clan.Adica un exemplu:[numele] numele jucatorului ,"[1111]8888" (aleator). poate nu vom fi niciodata 5(cinci)dar vrem sa ne recunoastem mai usor ca suntem colegi,si NU vrem inca sa participam la meciuri.Intreb acest lucru pentru ca ati spus ca trebuie sa fie in clan 5 si sa joace meciuri cu altii OBLIGATORIU.Daca se poate sa nu avem inca meciuri este bine pt ca avem niste incepatori si in jocuri si in net. Deocamdata suntem 2 ,cu prelungire de inca doi incepatori totali si jucam numai COD deocamdata. Multumesc :)

PS. Sar putea sa nu pot citi raspunsurile voastre decit peste citeva zile pentru ca mea cazut RDS-ul si vad ca cei de la cablu nu mai vin sa vada ce are ,pentru ca nu merge nici telefonul.:D ;)

Link to comment
Share on other sites

Eu impreuna cu un prieten joc de vreo cateva saptamani CoD cu .:chrome:. in fata nick-ului si nu vad de ce ar fi o problema. Ba din contra mi se pare chiar mai bine asa, sa te obisnuiesti in caz ca vei face un clan intreg vreodata.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...