Jump to content
Lancelot

Relatii neconventionale

Recommended Posts

o roamntza mi se pare cea mai mare prostie sa o incepi pe net ^_^ dar stiu atatia care s-au "indragostit" >:) evident ca n-a iesit nimic bun din ce aveau ei acolo ...

in schimb o prietenie e ok! eu una am doua persoane cu care vorbesc zilnic :D

Link to comment
Share on other sites

Niste simple telefoane si niste cuvinte aruncate aiurea pe net nu inseamna nimic. Daca totusi iti place acea persoana faci tot posibilul sa te intalnesti cu ea . O "relatie" pe net nu se poate numi intradevar relatie...nu poate exista dragoste... trebuie sa simti acea persoana langa tine..ca iti face placere sa vb cu el/ea este cu totul alta poveste...

Link to comment
Share on other sites

Niste simple telefoane si niste cuvinte aruncate aiurea pe net nu inseamna nimic. Daca totusi iti place acea persoana faci tot posibilul sa te intalnesti cu ea . O "relatie" pe net nu se poate numi intradevar relatie...nu poate exista dragoste... trebuie sa simti acea persoana langa tine..ca iti face placere sa vb cu el/ea este cu totul alta poveste...

Eu stiu o poveste frumoasa cae s-a nascut pe net..sincer...daca vedeti ca dpdv al conversatiei si al stilului :P va intelegeti bine cu pers de la celalalt capat al "firului" ..merita sa incercati si o intalnire live...Cred ca nu veti regreta

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...